darceky-pre-priatelku

3 originálne darčeky pre priateľku

Blížia sa narodeniny tvojej priateľky, oslavujete výročie alebo ju chceš iba potešiť malým darčekom?  Pre každý prípad ti ponúkame 3 tipy na originálne darčeky, ktoré potešia každú ženu.

Automat na Jelly Belly

Ak si ešte neobjavil kúzlo Jelly Belly je najvyšší čas! Farebné cukríky v tvare fazuliek sa tešia obrovskej obľube po celom sveta. No a automat na cukríky je skvelý darček aj pre tvoju priateľku.  Samozrejme k nemu pribalíme aj balenie Jelly Belly. Uvidíš, že si ho tvoja frajerka zamiluje a bude to skvelý sladký retro doplnok do bytu.

jelly belly automat

Cestovateľský denník

Miluje tvoja priateľka cestovanie alebo sa chystáte na trip? Skvelým darčekom bude cestovateľský denník. Je jasné, že v ňom nájdeš prázdne stránky na poznámky a zážitky z ciest. Tento originálny darček ale obsahuje aj 8 stieracích máp. Každá zobrazuje inú časť sveta. Z každej krajiny, ktorú navštívite jednoducho zoškriabete fóliu. Ako z výherného losu. Vaše spoločné cesty tak budú perfektne zdokumentované.

Hrnček s pandou

Hrnček s pandou je teplocitlivý a mení farbu, keď sa doň naleje horúci nápoj. Takže s fádneho čierneho hrnčeka sa razom stane milá panda. A ktorá žena nemiluje zvieratká? Hrnček je skvelý aj na kávu ale hlavne na upokojujúci jazmínový čaj pripravený s láskou.

Hrnček panda

Všetky darčeky pre priateľku a ešte aj všeličo iné nájdeš na BananaGifts.sk!

Comments