1-april

3 tipy na aprílové žarty

1.apríl je tu a škodoradosti nikdy nie je dosť! Aspoň v tento deň by ti to kolegovia a známy mohli odpustiť, hlavne ak si to vyžehlíš vtipným darčekom. Najprv sa ale pobav na účet niekoho iného s originálnymi aprílovými žartíkmi.

Originálny darček do kancelárie

Sám musíš uznať, že ak máš v kancelárií alebo doma nejakú rastlinku je to hneď veselšie. A najlepšie je , ak ju máš hneď pod nosom. Doslova!

Pripúšťame, že tento vtip si vyžaduje aj trošku zručnosti. Určite to bude stáť za to.  Stačí, keď povyberáš klávesy a „zasadíš“ do klávesnice nejakú bylinku. A keď začne rásť, priprav si originálny darček. Sadu so semienkami na pestovanie chilli alebo novú klávesnicu  ako odškodné.

aprilove zarty2   aprilove zarty3

Vtipný darček do auta

S farbami je svet krajší! Na tento fór odporúčame použiť napríklad akrylové farby, ktoré sú rieditelné s vodou. Predsa len voskovky sa dosť blbo umývajú z čelného skla. Takže daj trošku farieb dúhy k stieraču a sleduj, čo sa bude diať keď ich tvoja obeť zapne. Originálny darček, ktorým si toto vyžehlíš by mohol byť napríklad poukaz do umyvárky alebo čistič skiel.

aprilove zarty1  aprilove zarty

Zákerné cukríky

Poznáš Jelly Belly Bertie Botts? Ak si zamladi pozeral Harryho Pottera tak asi áno. A pre tých, čo nie vysvetlíme. Jelly Belly sú geniálne cukríky so skvelými príchuťami od výmyslu sveta. Bertie Botts ale obsahujú aj dosť nechutné príchute ako sopeľ, dážďovka alebo ušný maz.

Čaro týchto cukríkov je v tom, že krabička obsahuje 20 príchutí, ale chutiť ti bude tak možno polovica. Povedz, nie je to skvelý aprílový žart? Ponúkni Jelly Belly niekomu, kto o Bertie Botts zatiaľ ani netuší.  A originálny darček na uzmierenie by mohli byť niektoré Jelly Belly z ponuky BananaGifts.sk. Ale už bez nepríjemných prekvapení.

zdroj:

www.boredpanda.com

Comments