zastera superman

Určite exituje film, ktorý si videl už sto krát a stále ťa neomrzel. Alebo každý týždeň čakáš na nový diel svojho obľúbeného seriálu? Potom je tvoja diagnóza jasná – filmový fanúšik! Ak chceš mať doma kúsok svojho obľúbeného filmu či seriálu, odporúčame zavítať na BananaGifts.sk! Ale pre inšpiráciu máme niekoľko tipov na darčeky.

Darčeky so Supermanom

Čo si budeme hovoriť, každý si určite aspoň na chvíľu predstavil, aké by to bolo mať super schopnosti. Tie ti bohužiaľ poslať nevieme. Ale skúsiť to môžeš s kuchynskou zásterou Superman.  Možno v tebe tento originálny darček prebudí aspoň super kuchárske schopnosti.

zastera superman

Darčeky so Simpsonovcami

Najslávnejší a najúspešnejší seriál sú určite Simpsonovci. Asi niet človeka, ktorý by túto rodinu nepoznal. Ak ti ešte doma chýbajú, vyber si z darčekov so Simpsonovcami. Hrnčeky a misku sú klasika, ale čo tak skúsiť oceľovú fľašu na vodu Duff Beer alebo pokrové karty Duff Beer.

              Fľaša na vodu Duff Beer                    Pokrové karty Duff Beer

Darčeky s Game of Thrones

Seriál Game of Thrones si získal množstvo fanúšikov. Zima sa blíži nikto nevie, kto zasadne na Železný trón. Chcel by si tam vidieť Daenerys Targaryen, niekoho so Starkovcov alebo chceš aby si ho udžali Lannisterovci? Originálnym darčekom by mohol byť vankúš so znakom tvojho obľúbeného rodu. Alebo s mapou celej Západozeme.

Vankúše Západozem    Vankúše Západozem

Vankúš so znakom Lannister

Vankúš Lannister

Vankúš so znakom Stark

Vankúš Stark

Vankúš so znakom Targaryen

Vankúš Targaryen

Všetky filmové a seriálové darčeky nájdeš na BananaGifts.sk!

Comments