3 veci ktore musis mat na party

3 veci, ktoré na párty musíš mať

Chystáš sa na párty alebo ju sám organizuješ? Aby naozaj stála za to, určite sa ti hodí niekoľko tipov. Niekoľko detailov a priemerná párty sa zmení na tú najlepšiu akciu roka!

Vychladený drink je základ!

Nikto nemá chuť na teplú vodku alebo víno. Áno, na chladenie slúžia chladničky. Lenže keď z nich fľašu vyberieš buď ju rýchlo vypiješ, alebo nápoj stratí ideálnu teplotu. Riešením môže byť ľad, ale keď sa rozpustí, zriedi tvoj drink.

Našťastie bolo vynájdených zopár šikovných vecičiek. Napríklad Chill Stick 3v1. Okrem toho, že nápoj chladí funguje aj ako uzáver a nalievátko. Veľmi šikovné, však?

Ak patríš k gentlemanom, ktorí si doprajú kvalitnú wiskey hoď si do nej kovové kocky ľadu. Tie sa nerozpustia a nezmenia chuť drinku. Je to tiež originálny darček pre všetkých fajnšmekrov, ktorí sa v drahých whiskey naozaj vyznajú a dokážu si ju vychutnať.

kovove kocky ladu

Chce to originálne poháriky

Babkin porcelán a horčičáky nechaj v kredenci a vytiahni z neho tromf. Také poldecáky Sex On The Beach budú určite inšpiráciou nielen k popíjaniu. Alebo skús niečo fakt štýlové. Poháriky I Like Shots v štýle facebooku majú síce objem až 1dcl, ale šak zvládneš piť aj dvojité, nie?

I Like Shots

A čo tak sa pohrať?

Keďže sme na párty, hodila by sa alkoholová hra. Stará dobrá klasika Človeče, napi sa! nikdy nesklame a nič s ňou nepokazíš. Ak chceš ale niečo inovatívne vyskúšaj Beer Pong, ktorý si určite videl v nejednom americkom teenagerskom filme. Alebo si o ňom aspoň počul, lebo kto už by také filmy pozeral.

Beer Pong

Všetky originálne produkty, ktoré sa hodia na párty nájdeš tu. A mysli aj na vtipný darček pre hostiteľa, ktorý bude pravdepodobne celý deň upratovať dom!

Comments