maska-jednorozec

3 veci ktoré nepotrebuješ, ale určite ich budeš chcieť

Poznáš to, prechádzaš sa po nákupnom centre alebo preklikávaš tovar na eshopoch a narážaš na veci, ktoré sú jednoducho super. Síce ich nepotrebuješ a ani len netuším ako a kde by sa ti mohli hodiť, ale chceš ich! A občas si treba spraviť radosť len tak.

Nafukovací box

Tvoje detské alebo alkoholom ovplyvnené ja určite bude milovať nafukovací box. Veď čo je lepšie ako si natiahnuť nafukovacie rukavice, helmu nájsť si parťáka a boxovať hlava- nehlava bez toho, aby tiekla krv? Nafukovací box je skvelá zábava na párty alebo bezpečný spôsob ako si vybaviť účty so svojim súrodencom.

nafukovac_box5

Zástera Superman

Kuchyňu obchádzaš najväčším možným oblúkom a nepovažuješ sa ani za grilmajstra. No ale zástera v ktorej budeš vyzerať ako Superman to je niečo, čo musíš mať. Ruku na srdce, kto by sa nechcel aspoň na chvíľu stať superhrdinom a miláčikom žien?

kuchynsk_z_stera_superman

Šialené masky

Maska veveričky, koňa, vtáka alebo jednorožca sú fajn na Halloween ale inak ich asi vážne nepotrebuješ. V kútiku duše ale určite mnohí túžia prejsť sa v nej po ulici aj v bežný deň. Je to veru škoda nechávať takéto skvelé doplnky celý rok ležať doma nevyužité.

maska-kona

 

 

maska-vtaka_2_

Comments