summer_party

4 veci, ktoré potrebujete na letnú párty

Leto je oficiálne tu a s ním začína aj obdobie dovoleniek, grilovačiek a letných párty. Aby ale párty stála  naozaj za to, potrebujete niekoľko nevyhnutných vecí, ktoré z obyčajnej párty urobia nezabudnuteľný večer. Čo teda potrebuješ okrem priateľov, dobrej nálady a nejakej tej fľaštičky?

1. Lievik na pivo 

Lievik na pivo alebo beer bong je vec, ktorá na párty musí byť. Veď ako by to vyzeralo bez piva a zábavy? Beer bong oddelí skutočných majstrov v pití piva od amatérov, takže sa naskytá myšlienka usporiadať súťaž v pití piva. Jediné čo ešte potrebuješ je veľký smäd a spoľahlivý nalievač piva.

lievik-na-pivo

2. Ľadové poldecáky

Ak je niečo naozaj, naozaj zlé tak určite teplý alkohol. Správny hostiteľ by nemal zabudnúť nechať vychladiť všetky nápoje, ale sme len ľudia a občas sa to proste stane. Na pomoc ale prichádzajú ľadové poldecáky. Je pravda, že nejakú tú hodinku trvá kým voda zmrzne, ale celkový výsledok určite stojí za to. Formu na ľad naplň vodou, nechaj zmrznúť a vyklop poldecáky a veselo môžeš rozlievať prípitok.

mojito-ice-shots

3. Zástera pre grilmajstra

Letné párty sú väčšinou spojené s grilovačkou a tak by grilmajster mal mať poriadnu zásteru. To znamená zásteru s plnou výbavou, ktorá zahŕňa vrecká na pivo, vrecká na soľ, korenie a chilli a mini hasiaci prístroj, keby prišlo k najhoršiemu.

zastera-plna-vybava

4. Párty hry

Rozprúdiť zábavu dokážu aj rôzne spoločenské hry ako je klasické alkoholové človeče alebo menej klasická hra Hady a rebríky. Prípadne sa inšpiruj článkom s najlepšími párty hrami. Dávaj ale pozor! Ako to už s alkoholovými hrami býva, nikdy nie je úplne jasné kto je víťaz a kto porazený.

alkoholicke-clovece

Comments