limited-edition-932645_960_720

6 tipov na darček pre muža

Či už sa blížia  Vianoce, narodeniny alebo meniny, prinášame ti typy na darčeky pre mužov. Takže žienky, nezúfajte. Naozaj je niečo čo im môžete kúpiť a poteší ich to aj bez toho, aby to bola nová audina za 30 000 €. Prinášame 6 tipov na originálne aj vtipné darčeky pre mužov.

1. tip

Nová hra na x-box alebo pc. No veď, ktorého vášnivého hráča by si tým nepotešila? Určite si ale daj poradiť nejakým jeho kamarátom, ktorý má rovnaké záľuby aby ste mu namiesto CSka nekúpila The sims 3.

limited-edition-932645_960_720

2. tip

Relax jednoznačne poteší každého muža. Je jedno či je to športovec, leňoch alebo romantik. Pohodový víkend v kúpeľoch alebo relaxačnom centre, či wellness neodmietne žiaden chlap. K tomu ešte dobré jedlo, tvoja spoločnosť a perfektný darček je na svete.

3. tip

Niečo nové do auta sa vždy hodí, no nie?  Väčšina z tých mužov, ktorí majú auto ho veľmi radi renovujú, kupujú si doň nové veci, poťahy, osvetlenie, jednoducho tuning je vždy dobrým darčekom. Pri takomto dare však buď veľmi opatrná, aby sa darček páčil. Do takýchto vecí sa môžeš púšťať iba v prípade, že presne vieš čo máš kúpiť. Alebo to nenápadne skúste z neho dostať.

4. tip

Možno si povieš, že voňavka je nudný, otrepaný darček, ktorý sa mužom vôbec nepáči, veď si ju predsa môže kúpiť aj sám. Ale čo tak mu spraviť takú malú sadu? Namiesto voňavky alebo parfému mu skús kúpiť set, ktorý bude obsahovať aj sprchový gél či sprej. A určite ho potešíš aj vôňou do auta.

perfume-1589630_960_720

5. tip

Spodná bielizeň je taká klasika. Dostane ponožky od babky, trenky od mamy a pyžamo od tety. Ale čo tak mu kúpiť niečo špeciálne pre neho? Napríklad ak má rád fitness, skúste pohľadať nejaký vzor s činkami a podobne. Alebo má rád autá? A videla si už bmw boxerky? Hm, môže to byť naozaj zaujímavé.

6. tip

Ak máte doma neposeda, ktorý miluje dobrodružstvá, určite ho potešíš adrenalínovým zážitkom. Na internete je množstvo takýchto portálov, ktoré ponúkajú darčekové zážitky aj za veľmi dobré ceny. Uvidíš ako ťa bude milovať, keď mu pripravíš niečo tak originálne ako je zoskok padákom, bungee- jumping alebo jazda v rozbahnenom lese v jeepe.

foto: pixabay.com

Comments