ako originálne darovať peniaze

Ako originálne darovať peniaze

Peniaze nie sú práve originálny darček, ale za to vždy potešia. Peniaze môžeš darovať aj originálne a nie ich iba trápne strčiť do obálky. Aby sme iba nemudrovali, ale boli aj užitočný dáme ti niekoľko super tipov ako na to. Poďme sa teda pozrieť, ako originálne darovať peniaze.

Originálny darček – bonboniéra s peniazmi

Jediné čo potrebuješ je prázdna krabička od bonboniéry a prípadne papierové košíčky. Bankovky poskladaj a poukladaj do krabičky miesto bonbónov. Kľudne môžeš použiť aj mince, aby bol tento originálny darček ešte rozmanitejší. Aby peniaze držali na mieste, skús použiť obojstrannú pásku a prilepiť ich. Potom už len zatvor krabičku, previaž stužkou a daruj oslávencovi. Keď objaví peniaze namiesto čokolády zaručene bude mať radosť.

bonboniéra s peniazmi bonboniéra s peniazmi1

Balón plný prekvapení

Originálny darček môže byť aj obyčajný balón. Samozrejme za predpokladu, že bude obsahovať aj nejaké to prekvapenie. Najlepšie sú peniaze. Do balóna nasyp konfety, zroluj a vlož dnu bankovky. Balón potom nafúkni, ale ideálne by bolo ak by si použil hélium. Potom už iba stačí do vyzdobenej miestnosti zavolať oslávenca a v správnej chvíli balón prasknúť. Alebo počkať, kým na to príde sám.

Balón plný prekvapení

Euro origami

Poskladaj napríklad z 10€ bankovky tričko! Potom ho už by stačí uložiť do šatníka alebo skrine oslávenca a originálny darček je na svete. Zložiť tričko z bankovky vôbec nie je zložité. Stačí, keď si pozrieš video s návodom.

Dostal si ako darček peniaze a rozmýšľaš, ako by si ich minul? Vyber vtipný darčekBananaGifts.sk!

zdroj:

www.tipjunkie.com

www.lifeasmom.com

www.bedifferentactnormal.com

Comments