darcekovy kos

Ako originálne zabaliť darčeky

Nemusíš byť skúseným obchodníkom, aby si vedel, že obal predáva. Originálne prevedenie je často zaujímavejšie ako obsah sám. Platí to aj pri darčekoch. Nie je dôležité len to čo je dnu, ale aj ako darček ukáže zvonka. Pozbierajme teda všetku svoju fantáziu a baliaci papier s lepiacou páskou nechajme aspoň pre tentokrát tak.

Práve máš pred sebou výzvu zhotoviť darčekovú krabičku vlastnými rukami. Neboj sa, nie je to také ťažké ako možno zdá. Stačí ti iba nejaký pekný tvrdý papier, nožnice, lepidlo a možno aj stužka. Vyskúšaj napríklad toto!

darcekova krabicka

 www.diyncrafts.com

Na predmety nepravidelného tvaru ako sú napr. bytové doplnky, kozmetika alebo ak chceš darovať viacero vecí naraz bude lepší darčekový kôš. Obalíš  ho dokola celofánom a previažeš pevnou stuhou, aby darčeky nevypadli. Alebo buď kreatívnejší a nechaj sa inšpirovať.

darcekovy kos

diyhomedecorguide.com

darcekov kos

blogs.lowellsun.com

Čo nikdy nesklame balenie tzv. na salónku. Poznáš to, potrebuješ zabaliť sveter alebo viac kúskov oblečenia a nie a nie vytvoriť pekný úhľadný balíček. Vzdaj to, tento boj je márny. Tentoraz si môžeš pomôcť aj baliacim papierom z obchodu. Vystrihni štvorec, do jeho stredu uložte na kôpku jednotlivé kúsky a zamotajte do tvaru dlhého valca. Na záver na koncoch v dostatočnej vzdialenosti od kraja zviaž pripravenou stužkou. A salónka je hotová.

Nezabudni ani na tematické kartičky. Dá sa na nich pekne vyblázniť. Vymysli si vlastné a použite motívy aké sa ti páčia. Už len napísať pekné venovanie a môžeš sa ísť pochváliť úžasným darčekom.

kartickyshewearsmanyhats.com

Comments