travel-1749508_960_720

Ako potešiť cestovateľa

Tvoji známi radi cestujú, spoznávajú krajiny, ich zvyklosti a vždy keď majú trochu času už sú za hranicami. A to nie len za hranicami bežného života ale aj štátu.

travel-1749508_960_720

Darček pre cestovateľov

Prekvapiť týchto ľudí vhodným a milým darčekom nemusí byť náročné. Rôzne mapy miest, štátov v zaujímavom prevedení nájdete aj na eshopoch ako bananagifts.sk.

Vodeodolná mapa Viedne, Londýna či New Yorku s ktorej skladaným sa netreba trápiť, môžeš ju skrčiť, strčiť do vrecka a takto ju môžeš mať stále po ruke. Svietiacim glóbusom, denníkmi či rôznymi cestovateľskými hrami, magnetickou alebo stieracou mapou kde každú krajinu, ktorú oslávenec navštívil, alebo navštívi môže zotrieť urobíš cestovateľom len radosť.

Pre cestovateľa aj gurmána

A čo povieš na mapu pre gurmánov? Miesto názvov krajín sú uvedené názvy miestnych tradičných pochúťok či jedál. Nemusí to byť darček len pre cestovateľov, ale aj pre gurmánov, ktorí môžu takto doma skúšať variť jedlá z rôznych končín sveta. Či sa rozhodneš pre mapu mesta, štátu alebo celého sveta, cestovateľské denníky alebo rôzne hry na cestu jedno je isté. Keď sa najbližšie obdarovaná osoba pôjde pozrieť niekam do sveta a tvoj darček bude s ňou spomenie si na teba vždy keď po ňom siahne.

stieracia-mapa-pre-gurmanov

foto: pixabay.com

Comments