101-handmade-gifts-for-men

Ako vybrať správny darček pre priateľa

Dostať sa do mužskej hlavy a zistiť, aký originálny darček by ich potešil je prakticky nemožné.  Aj keď dlho predlho rozmýšľate a ten nápad neprichádza, nezúfajte. Máme pre vás niekoľko zaujímavých a rozmanitých tipov z ktorých si určite vyberiete.

Muži milujú autá a adrenalín. Nikto vlastne nevie prečo, ale je to tak. Ak mu darujete adrenalínový zážitok akým jazda na Ferrari, Ford Mustangu alebo Hummeri určite je, zaručene ho tým potešíte. Pokiaľ ten váš nepatrí medzi tie najakčnejšie typy a viac ako adrenalínovú jazdu miluje svoje auto venujte mu napríklad nanopodložku, držiak na mobil,  veselú nálepku alebo špztku prípadne originálnu voňavku do auta. Zaujímavým darčekom by mohol byť aj model buď jeho auta, alebo auta po ktorom túži. Kľudne aj z čokolády.

Je jasné, že žiadna skutočne dobrá párty sa nezaobíde bez alkoholu. Hlavne pokiaľ ide o mužskú oslavu.  Darovať chlapovi fľašu alkoholu je síce trochu klišé, ale nič tým nepokazíte. Odporúčame fľašu kvalitného vína alebo koňaku, veselo bude aj keď mu darujete domácu pálenku vo vlastnoručne ozdobenej fľaši. Ako alternatívu alkoholového darčeka si môžete vybrať z množstva alkoholových hier, ploskačky alebo poldecáky.

Alkoholická ruleta     ploskacka pre prípad núdze     Domino poldecáky

To, že sex je jedna z najobľúbenejších mužských činností je hádam každému jasné. Akýkoľvek sexy darček bude mať určite ohromný úspech.  Možností máte asi milión. Jedna z najlepších a rokmi overená možnosť je určite šteklivé spodné prádlo (napríklad cukríkové)  v ktorom oslávenca privítate. Ak k tomu pridáte skvelú večeru bude na vrchole blaha. Úspech budete mať aj s erotickými darčekmi ako zvonček na sex, antistresové prso, sexy kuchynská zástera alebo erotická hra.

Antistresové prsia     Stolný zvonček na sex

Bez ohľadu na vek muži sa radi hrajú.  Je jedno, či majú 10 rokov alebo im už ťahá na 50. Ak mu darujete niečo na diaľkové ovládanie čo svieti, bliká alebo vrčí bude vás milovať. Nech už to bude autíčko, helikoptéra alebo čokoľvek iné. Krokom vedľa nebude ani originálny gadget.

Vrtulník na ovládanie     Autíčko na ovládanie     Da Vinci katapult

Pokiaľ má váš priateľ nejaké hobby, môžete sa zamerať na to. Ak je rybár, hubár, športovec alebo kutil určite objavíte skvelý darček v špecializovanom obchode. Pri najhoršom kúpte darčekovú poukážku v jeho obľúbenej predajni.

Ak má zmysel pre humor, venujte mu vtipný darček z BananaGifts.sk!

Comments