valentin

Aký darček kúpiť na Valentína?

Valentín. Večná hrôza pre mužov, obrovské očakávania pre ženy. Už si sa zamýšľal ako ho stráviš so svojou frajerkou alebo ženou? Nájsť správny valentínsky darček nie je nikdy jednoduché. So vzrastajúcou dĺžkou vzťahu sa zvyšuje aj náročnosť výberu.

Je jasné, že musíš byť originálny, praktický a zapojiť do výberu aj nejakú tú vynaliezavosť. Samozrejme, že darček budeš vyberať inak pri niekoľkomesačnej známosti ako pri dlhoročnom vzťahu.

Mali ste spolu pár krát rande a toto je váš prvý Valentín? V tom prípade patríte medzi začiatočníkov a až po uši zaľúbených šťastlivcov. Dobrá správa je, že pri výbere nemusíš toľko premýšľať! Veď sa od teba neočakáva, že za taký krátky čas budeš dokonale poznať svoju frajerku. Úplne postačí ak jej kúpiš kvety a pozveš ju na večeru. Pokiaľ teda nie je mimoriadne náročná.

Ale čo v prípade, keď sa poznáte dlho, máte už zrelší vzťah a došli ti nápady? V prípade darčeka nejde ani tak o jeho cenovú hodnotu ale o vyjadrenie porozumenia a citov, ktoré pretrvávajú. Napadla ti taká maličkosť ako je fotorámik so spoločnou fotkou? Ženy vždy poteší keď si môžu postaviť na stôl v práci či pri posteli spoločnú fotku. Možno sa čuduješ, ale je to tak. Je to spomienka na obľúbenú udalosť, ktorá môže pri strastiplných dňoch vždy zdvihnúť náladu tvojej milovanej. Už len vybrať správnu fotku a máš krásny valentínsky darček.

Ak si ale na Valentína chcete spolu naozaj užiť, vyskúšaj niektorý erotický darček. Môže to byť erotická hra, kamasútra kocky ale obľúbený zvonček na sex. Takýto darček si zaručene užijete obaja.

erotick_hra_-_the_oral_sex_game1kamasutra kocky

Či už si vo výbere začiatočník alebo ,,profesionál,, bez nápadov pevne veríme, že sme ti vnukli dobré nápady, ktoré ťa inšpirujú a zachránia. Možností je veľa ale hlavné je, že na svoju polovičku myslíš a chcete sa jej venovať.

Comments