alkoholove-sipky

Alkoholové darčeky

V tomto článku určite nenájdeš prednášku o škodlivosti alkoholu, pretože žiadna oslava, party či životná udalosť si žiada aspoň prípitok. Prečo si  ten prípitok trochu neozvláštniť?

Originálne poldecáky

Môžeš ho naliať do ľadových panákov, ktoré ho udržia v teplých letných dňoch chladný. Ľadový pohár nemusí byť len z vody, môžete dať zmraziť džúsové panáky. WC poldecáky si určite nájde svojich fanúšikov a potešia aj ako vtipný darček. Ak teda tvoj kamarát miluje kanadské žartíky, tieto poldecáky sa mu určite zapáčia.

pan_ky_i_like_shots_fred

Dávajú futbal, alebo hokej a budeš ho pozerať s priateľmi? A komu sa vtedy chce odbiehať do chladničky po pivo? Dávkovač alkoholu tebe a tvojim priateľom zaistí nerušené sledovanie futbalu. Počas prestávky ho môžeš doplniť a ďalší polčas nerušene sledovať s chladením pivkom.

Alkoholové hry

Rozhodol ste sa urobiť párty, ale nechceš, aby bola len taká obyčajná ? Rôzne alkoholické hry ti pomôžu k tomu, aby sa na tvojej párty zabavil každý. Či už vsadíš na alkoholickú ruletu, šípky, alkoholickú vežu alebo niečo iné, o zábavu bude postarané hneď od začiatku.

forma-na-lad-smailiky

A hlavne nezabudni na ľad! Ľad do nápojov nemusí mať len tvar kocky, môžeš zaujať aj niečim originálnejší ako sú  kúsky ľadu v tvare srdiečka, ženy či penisu. Ak si pozvaný na narodeninovú párty je vhodné niečo priniesť zo sebou. Prilba pre pivárov, alkoholová pištoľ alebo hovoriaci otvárač na fľašky budú veselým spestrením večera.

Comments