soap-bubbles-1119630_960_720

Bublinky

Pripomenieš si niekedy detské časy a radosť z vyrábania bublín? Bola to jedna z milých kratochvíľ, na ktoré vždy radi spomíname. Bublifuk bol obľúbenou hračkou hlavne v lete, kde sme sa s inými deťmi vonku pretekali kto spraví najväčšiu a komu najdlhšie vydrží. Tie isté hry sme mohli praktizovať aj s dobrými žuvačkami. S tými bola tiež veľká zábava.

Prečo si podobné spomienky neoživiť aj častejšie? Recept je jednoduchý. Taký bublifuk poteší aj dnešné náročné deti a môže tak byť originálnym darčekom pre radosť. Pre tú ich aj vašu zároveň.  Máte teda ďalší nápad na najbližšie narodeninové prekvapenie pre vášho drobca.

soap-bubbles-1106867_960_720

Bublinky sú vďačná vec a potešia v každom veku. Kto z nás sa rád nevybláznil pri pukaní bublinkovej fólie? Keď si najbližšie urobíte radosť novým spotrebičom do kuchyne, nevyhazujte ochrannú fóliu. Určite sa stane objektom záujmu niektorého člena tvojej domácnosti. Nie je to síce darček v pravom zmysle slova, ale kostým z bulinkovej fólie to už je niečo iné.

Bublinky pre dospelých, to už je niečo iné. Už asi viete čo bude nasledovať. Správne hádate – dobre vychladené v krásnom pohári, možno s nejakou tou jahodou navyše. Lahodné šumivé šampanské. Čo vie romantický večer alebo špeciálnu príležitosť ozvláštniť viac? Jednou fľašou nemôžete nič pokaziť. Práve naopak, vždy vhodne doladí atmosféru.  Pri takejto príležitosti môžeš zvoliť aj iný druh bubliniek. Napríklad vo vani alebo bazéne – v prvom prípade pomôže pena do kúpeľa, v druhom už pravdepodobne pôjde o vírivku.

champagne-607535_960_720

Celkom prozaicky môžeš darovať bublinky aj ako šetrič obrazovky. Keď dotyčný odbehne od svojho počítača alebo mobilného telefónu stačí rýchlo nastaviť nový obrázok. Meniace sa bubliny rôznych farieb a veľkostí vyčaria úsmev na tvári a zároveň majú upokojujúci účinok. Takáto malá lotrovina niekomu minimálne spríjemní deň.

Comments