welcome-to-our-home-1205888_960_720

Čo priniesť na kolaudáciu?

Sťahovanie. Ten moment, ktorý by chcel čím skôr zažiť asi každý mladý človek. Oficiálne sa rozlúčiť so svojou detskou izbou, s rodičmi a začať žiť samostatný život. Povedzme, že toto životné rozhodnutie sa práve podarilo uskutočniť niekomu blízkemu a my sme boli pozvaní na kolaudáciu. S prázdnymi rukami ale prísť nemôžeme. Aký originálny darček je vhodný na kolaudáciu?

Fľaša a sada poldecákov poteší vždy

Najjednoduchším riešením je doniesť so sebou fľašu niečoho dobrého, pri troche šťastia sa z nej v ten večer ujde aj tebe. Môžeš pribaliť aj sadu pohárikou a prípadne aj dezert, ktorý spolu s fľašou odovzdáš v darčekovej taške. Drahšou alternatívou je kúpiť rovno hotový darčekový kôš.

alcohol-1278879_960_720

Čokoľvek do domácnosti

Obľúbenou kolaudačnou pozornosťou sú tiež vtipné rohožky alebo tabuľky na dvere. V darčekových obchodoch alebo na internete nájdeš naozaj veľké množstvo rôznych motívov, stačí už teda iba vybrať ten, ktorý sa ti páči najviac.

welcome-to-our-home-1205888_960_720

Podobne, ako je tomu pri svadobných daroch, aj pri príležitosti obhliadky nového bytu je vhodnou alternatívou doniesť novým nájomníkom (či majiteľom) nejakú praktickú vec, napríklad obliečky na periny, žehliacu dosku alebo sadu príborov.

Všetci by sme síce najviac ocenili hlavne pohodlné a bezstarostné chvíle, strávené v novom domove, no tieto aspekty sa, bohužiaľ, darovať (zatiaľ) nedajú.

foto: pixabay.com

Comments