Keep-Calm-18th-Birthday

Darček k 18. narodeninám

Nie, nenastalo nové milénium, a ani nevybuchla jadrová elektráreň. Ale nastal čas dospelosti, s ktorou prichádzajú aj práva aj povinnosti. Osemnástka. Keď povieme toto slovo, tak sa nám automaticky vynorí „hranica dospelosti“, ktorej prekročenie treba poriadne osláviť. Zrazu sme dospelí a máme pocit, že „môžeme všetko“. Po dovŕšení 18. roku prahnú všetci nedočkaví pubertáci , pretože môžu oficiálne pracovať robiť si rôzne druhy kurzov a hlavne beztrestne si dopriať panáka.

Keep-Calm-18th-Birthday

Darček od rodičov

Na osemnáste narodeniny by sa mala zísť celá rodina. Čerstvému dospelákovi môžeš darovať vodičský kurz, prípadne nejaké to auto.  Ako originálny darček k narodeninám mu môžete venovať aj dovolenku alebo lyžovačku v horách, kurz líčenia pre dámy, alebo kurz potápania. Nuž a hotovosť poteší vždy bez ohľadu na vek.

Darček od kamarátov

Po oslave s rodinou nesmie chýbať poriadna párty s kamarátmi a pochopiteľne s prípitkom. Ak máš kamaráta, s ktorým sa chystáš oslavovať nezabudni mu vybrať vtipný darček. Môže to byť alkoholová hra, ploskačka alebo vtipná zástera. Ale čo by nemalo chýbať je fľaša kvalitného alkoholu. Veď čo sa za mladi naučíš v starobe ako by si našiel.

ploskacky

 

alkoholove-sipky

Comments