romantic_night

Darček k výročiu

Máte prvé výročie a nevieš nájsť ten najvhodnejší darček?

Začiatky vzťahov sú vždy krásne, romantické, plné nádejí a očakávania. Jeden od druhého sa neviete odtrhnúť a všetko je zaliate slnkom. No potom príde chvíľa, z ktorej má väčšina párov strach. Nie je to pravidlom ale stáva sa to. Príde obdobie, v ktorom jeden druhého musia obdarovať.

Znie to banálne, jednoducho? Je to jednoduché a banálne, no zároveň je to jedna z najťažších veci, pretože vybrať vhodný darček pre milovanú osobu je ťažké. Obzvlášť ak svoju milovanú osobu nepoznáte tak dlho alebo ak jej darček kupujete prvýkrát. Tiež je to náročne v závislosti od toho na akú príležitosť ho kupujete, čo má najradšej.

Super darček k výročiu je spoločný víkend. V podstate je asi jedno kde ho strávite, pretože pravdepodobne ani nevyleziete z izby.

Chceš niečo iné, niečo menej náročné? Alebo možno niečo osobnejšie? Skvelým nápadom sú darčeky z fotiek.  Dnešná ponuka je naozaj široká a možností je mnoho. Môžeš rámik alebo fotoalbum vyrobiť, ale ak nie si až tak zručný jednoducho ho kúpiť.

Veľmi originálny darček pre frajera budú trenírky alebo boxerky s nejakou zaujímavou fotkou. Baby by možno uvítali asi skôr potlač na tričko alebo nočnú košeľu.

Siahnuť môžeš po romantickej vonnej pene do kúpeľa, romantických vonných sviečkach, či dokonca sladkej čokoláde na telo.

 

cokoladova-farba-na-telo_1

Nech už pre svoju polovičku vyberieš akýkoľvek darček dôležité je aby bol darovaný zo srdca. A nezabudnite, že nech dostaneš od svojej polovičky čokoľvek cení sa hlavne snaha a fakt, že bol darovaný z lásky.

 

Comments