darcek pre fajciarov

Darček pre fajčiarov

Toto nemá byť návod na to, ako začať fajčiť alebo podporovať niekoho vo fajčení. Fajčenie cigariet je nepríjemným a najmä škodlivým zlozvykom ,avšak veľa ľudí nedokáže s tým len tak  skoncovať. Preto máme pre teba mnoho tipov na darčeky, ktoré im spravia radosť. Ak nechceš podporovať ich zlozvyk a chceš, aby so fajčením sekli skús im darovať odvykací kurz od fajčenia. Pomôcť môžu aj odvykacie žuvačky s príchuťou tabaku. Dnes je mnoho kurzov, ktoré pomôžu fajčiarom prestať.

Ak ale vieš, že to nemá zmysel, máme pre teba niekoľko výborných tipov, čo si fajčiari ocenia najviac, teda okrem tradičnej krabičky ich obľúbených cigariet.  Môžeš mu venovať tabatierku, kde si bude môcť odložiť  svoje cigarety a bude ich mať vždy po ruke. Na nezaplatenie je aj darovať fajčiarovi zapaľovač s nejakými vtipnými postavičkami, sloganom alebo tvojou fotkou.

tabatierka

Veľmi vychyteným darčekom je aj okrasný popolník, ktorý ani nevyzerá, že to je popolník, ale skôr dekoratívny predmet rôznych farieb a tvarov.  Môže byť zo skla, ale to nie je veľmi vhodné, pretože sa môže kedykoľvek rozbiť. Dnes sa vyrábajú skôr z plastu, aby boli nerozbitné. Každého fajčiara potešíš aj vodnou fajkou, ktorú zoženieš už aj v trafike. Do toho môžeš primiešať rôzne zmesi a príchute, ktoré má dotyčný rád.

vodna fajka

Vhodným darčekom by mohla byť aj obľúbená elektronická cigareta, ktorá má tiež svoje príchute a lepšiu vôňu ako obyčajné cigarety. Najlepšie je, že sa môžu fajčiť aj vo vnútri. Trendom dnešnej doby je aj žuvací tabak, ktorý nepáchne a môžu ho pokojne žuť kdekoľvek.

zdroj obrázkov: margaretkashop.sk, pixabay.com

Comments