sky-1362198_960_720

Darček pre romantikov – let balónom

Let balónom patrí medzi tie krásne zážitky, na ktoré človek tak ľahko nezabudne a rád sa k nim vracia. Človek nemusí byť hneď dobrodružnej povahy, aby niečo také vyskúšal. Každý, kto má rád prírodu, aspoň raz zatúži vidieť ju z vtáčej perspektívy.

Najkrajší je vo dvojici

Ak by sme let balónom chceli niekomu darovať, určite by bol príjemne prekvapený a tešil by sa. Let balónom je najlepšie absolvovať s niekým srdcu blízkym. Zážitok je o to krajší, intenzívnejší a skutočne nezabudnuteľný.  Nič sa nevyrovná vznášaniu sa nad lúkami a dolinami a to vo výške cca 2500 metrov. To znamená viac ako hodinu neopakovateľného zážitku. Prelety nad krajinou nemusia byť iba letné. Ak ťa fascinuje zimná krajina  v ponuke bývajú aj zimné prelety.

landscape-606843_960_720

Let balónom nie je pre každého

Tento darček – nech je akokoľvek príťažlivý – ale nie všetci dokážu dobre oceniť. Je veľa ľudí, ktorí majú strach z lietania alebo strach z výšok. Preto ak ste sa rozhodli pre darček let balónom, zistite, či dotyčný/dotyčná nemajú problém s výškami. Ak nie, môžete sa pustiť do vybavovačiek. Taktiež je dobré obdarovaných ubezpečiť, že teplovzdušné balóny patria medzi najbezpečnejšie dopravné prostriedky spomedzi všetkých lietadiel. Piloti, ktorí sa starajú o bezpečie pasažierov vždy prechádzajú teoretickým a aj praktickým výcvikom.

burma-1626746_960_720

Let balónom je odporúčaným a skvelým darčekom pre páry, manželov, ale aj dobrú kamošku či kamaráta, pokojne s tým prekvap partnera alebo partnerku pri spoločnom výročí. Môžeš si byť istí, že ich to ohromí a že si to naozaj užijú a na tento deň nezabudnú. Let balónom je romantický, príjemný, je niečím, čo nezažívaš každý deň. Spestri teda niektorému blízkemu jeho deň alebo to daruj aj sám sebe. Let balónom je v každom prípade nezabudnuteľný a originálny darček.

foto: pixabay.com

Comments