hearts-937664_960_720

Darček pre single Valentína

Už sa opäť blíži známy sviatok – nesviatok, Deň sv.Valentína. Pre niekoho najromantickejších 24 hodín v roku, pre iného až príliš veľa červenej v najbližšom okolí a vyhýbanie sa všadeprítomným srdiečkam, romantickým sloganom a reklamám zameraným na zamilované páry.

hearts-937664_960_720

Prežite Valentína bez ujmy

Či už Valentín oslavuješ alebo nie, či si vo vzťahu alebo single, dá sa prežiť v zdraví len treba vedieť ako na to. Veď príležitosť kúpiť darček sebe alebo inému sa predsa vždy nájde a nemusí na to byť dôvod v kalendári. V prípade, že si šťastne či nešťastne sám či sama a niekoľko tvojich kamarátov tiež, spojte sily a kúpte si spoločný zájazd. Či už do niektorého nákupného raja alebo wellnessu. Prípadne si prenajmite chatu a spravte si ladies night alebo pánsku jazdu. Môžete si dohodnúť hru, že každý každému prinesie čo najmenej romantický darček. Uvidíte, bude z toho zaujímavá súťaž a jeden výbuch smiechu bude striedať druhý. Spojené s dobrým drinkom a zážitkami z minulých Valentínov zažiješ večer, na ktorý v kruhu kamarátov budete ešte dlho spomínať.

cookie-baking-1982538_960_720

Hlavne aby bola zábava

Ak sa ti nechce preč z mesta, zober pár slobodných známych na karaoke večer. Také preteky kto falošnejšie zaspieva Single Ladies od Beyoncé sľubuje kopec zábavy. A to sa stav, že najväčší potlesk zožne tvoj jediný kamarát gay, ktorého ste pôvodne zobrali len do počtu. Iný tip ako potešiť na Valentína sú bezpochyby staré dobré nákupy. A prečo si pekný darček nekúpiť pre seba? Nakoniec aj tak vždy víťazí sebaláska. Sprav si radosť a darujte si tie krásne lodičky alebo koženú bundu čo stojí celý mesačný plat. Na februárovú depku nefunguje nič tak ako shopingová kúra.

painting-fingernails-635261_960_720

Si dobrá duša a chceš druhému na Valentína darovať kúsok šťastia a zlepšiť náladu? Venuj svojmu single najlepšiemu kamarátovi číslo na dievča, ktoré sa mu páči. Samozrejme len s jej súhlasom. Ako to už dopadne je vo hviezdach. Vidíš, zažiť Valentína môže byť predsa prospešné a zábavné. Možno nie pre tvoju peňaženku, ale minimálne budeš zase bohatší o ďalšie zážitky.

foto: pixabay.com

Comments