bike-791580_960_720

Darček pre ženu

O ženách boli napísané už stovky a tisíce kníh. O ich myšlienkach, povahách, túžbach, radostiach či ženských priateľstvách. No napriek tomu každý rok milióny mužov zúfalo hľadajú ten najlepší, najideálnejší darček pre ženu. Milí páni, verte či nie, ženy nepotrebujú záplavu drahých šperkov ani pravidelné dovolenky v exotickom raji. To sú krásne veci navyše. Predovšetkým túžia (väčšinou) po vás a vašej pozornosti.

bike-791580_960_720

V prvom rade chce byť každá žena milovaná. Pripomínaj to tej svojej nielen na Deň žien, na Valentína alebo narodeniny. Nikdy sa jej to neomrzí. Netreba vždy kupovať niečo materiálne. Spozná to v tvojich nenápadných, aj malých činoch. Napríklad keď pôjdeš miesto nej nakúpiť, pre deti do školy alebo upraceš po nedeľnom obede.

Povedz jej, že si na ňu hrdý a tešíte sa z jej úspechov. Podporuj ju nech robí čokoľvek. Vieš, že aj ona to neustále a rada robí pre teba. Vytvorte spolu tím, ku ktorému budú vaši známi vzhliadať a učiť sa od vás.

A v neposlednom rade jej hovor, že je krásna. Aj keď sa tak netvári, rada to počuje. Nestrúhaj komplimenty iba keď je vo večernej róbe a chystáte sa na ples. Povedzte jej to keď je neupravená doma vo vyťahaných teplákoch a strapatými vlasmi. Tak ju predsa poznáš najlepšie.

Ako vidíš, darčeky nemusia mať len materiálnu podobu. Často je najkrajším darčekom to, čo si za peniaze kúpiť nemôžeš.

Comments