poukazka

Darčeková poukážka pre blízkeho

Hľadáš originálny darček pre svojho blízkeho, ktorý mu zostane v pamäti a bude naň dlho spomínať? No nevieš si poradiť s kúpou toho pravého darčeka? Bojíš sa, že darček bude nevhodný alebo nevyužitý? Vtedy nastupujú na scénu darčekové poukážky, ktoré sú v takýchto a podobných prípadoch tým najlepším riešením.

poukazka

Ak tvoj blízky miluje adrenalín, rád skúša nové veci a je odvážny, je dobré mu kúpiť darčekovú poukážku na adrenalínový zážitok. Veľmi známe sú napríklad Zorbing, čo je vlastne guľa, do ktorej vlezieš a točí sa s tebou celý svet,  jazda na štvorkolke a pre milovníkov histórie napríklad jazda obrneným transportérom. Jedna z vecí, ktorá určite stojí zato je Hydrospeed. Hydrospeed je aktivita ktorá si nevyžaduje žiadne predošlé skúsenosti s divokou vodou, podmienkou je len dobrá znalosť plávania. Po inštruktáži sa začne tvoje dobrodružstvo. Ľahneš si na špeciálny plavák a pomocou plutiev koordinuješ smer jazdy.

hydrospeed

Pre tých, čo adrenalínové športy až tak neobľubujú, sú tu aj menej vzrušujúcejšie darčeky, ktoré oslávenca potešia možno ešte viac, ako adrenalínový darček. Sú to poukážky do obchodných domov s oblečením, s potravinami a papierníctvom. Ak aspoň trochu tušíš, v akých obchodoch s oblečením oslávenec rád nakupuje, určite pre teba nebude problém vybrať ten správny. Ak však nie je práve z tých, čo radi nakupujú oblečenie, vtedy určite budú vhodné poukážky na kozmetiku či dokonca aj na potraviny.

Papiernictvo taktiež nemusíš podceňovať, ak oslávenec pracuje v kancelárii alebo rád tvorí, určite mu táto darčeková poukážka nebude na škodu. Pre dámy je veľmi praktická napríklad aj poukážka na parfumy, drogériu, darčeková poukážka u vizážistky, manikúra, hĺbkové čistenie tváre a iné kozmetické úpravy.

Comments