3691478767_8a8f172d88_b

Darčeky do tomboly

Poznáš to –  mikulášska tombola v práci, univerzitný ples alebo stužková slávnosť. Všetky tieto podujatia zväčša usporadúvajú aj veľkolepú tombolu. V prípade šťastného výberu môžeš získať zaujímavé ceny – od darčekovej poukážky na knihy až po dovolenku či auto. V prípade, že máš záujem (alebo si dobrovoľne – nasilu nútení) prispieť do zloženia cien aj ty, prinášame niekoľko osvedčených tipov:

3691478767_8a8f172d88_b

Darčekové poukážky: sú naozaj veľmi univerzálne, šikovné a hodia sa prakticky na každý typ podujatia. Môžeš si vybrať  knihy, kozmetiku, elektroniku, pobyty a podobne v rôznej peňažnej hodnote. Záleží teda len a len na tebe, koľko peňazí si ochotní do poukážky/poukážok investovať.

Zážitkové poukážky: je to tiež istý typ darčekovej poukážky, týmto spôsobom ale neponúkate výhercovi materiálnu vec ale konkrétny zážitok – napríklad zoskok padákom, motokáry alebo víkendový wellness pobyt. Podľa možnosti však vyberajte také akcie, ktorými by ste v prípade výhry, nepohrdli ani vy sami.

travel-1758128_960_720

Darčekový kôš: môže byť naplnený kozmetikou, sladkosťami, knihami alebo kľudne aj ovocím či grilovanými kačacími stehnami (v tom prípade sa ale zamerajte na dôkladné zabalenie, aby sa potraviny nepokazili)

Reklamné predmety: veľa firiem rieši sponzoring práve týmto spôsobom – počínajúc rôznymi perami, kľúčenkami, obalmi na mobily, vtipnými darčekmi a končiac hi-fi vežou alebo aj autom. Ak teda máš nejakú spoločnosť a si poverení zapojiť sa do organizácie tomboly na synovej stužkovej, ponúkni niečo zo svojho sortimentu, urobíš tým reklamu aj sám sebe.

foto: flickr.com, pixabay.com

Comments