diy-polaroid-picture-collage-in-dorm-room

Darčeky, ktoré to povedia za teba

Slová bývajú zradné a často nám chýbajú v rozhodujúcich chvíľach. Občas sa proste stane, že chceme povedať niečo dôležité, ale… Pre takéto prípady sú tu originálne darčeky, ktoré to povedia za teba.

Pôjdem s tebou aj na kraj sveta

Vypovedať tú silne romantickú myšlienku je možno jednoduchšie ako si myslíš. Ak chceš niekomu vyjadriť takúto náklonnosť vyskúšaj to s cestovateľskou stieracou mapou. Stačí si ju zbaliť do batohu alebo kufra a môžete cestovať kamkoľvek, aj na kraj sveta. Ale nezabudnite si pri návšteve každej novej krajiny mapu vytiahnuť a zotrieť príslušnú krajinu.

stieracia-mapa-travel

 

Mám na teba chuť

Nemáš rád zbytočné reči alebo je jeden z vás hanblivý? Alebo náznaky nefungujú a povedať to priamo zatiaľ nedokážeš? Riešenie je zvonček na sex, ktorý sa perfektne hodí na nočný stolík a pri akútnej potrebe ho môžeš okamžite použiť. Nie je to síce veľmi romantický darček ale za to ti môže ušetriť dosť času a trápenia.

stoln_zvon_ek_na_sex4

Milujem chvíle s tebou

Aj keď to poviete, stále sú to iba slová. Síce milé ale slová. Preto ak hľadáš darček na výročie alebo k narodeninám daj si tú námahu a pohrab sa medzi spoločnými fotkami. Vyber tie, ktoré máš najradšej alebo také, ktoré ti pripomínajú najkrajšie momenty vášho spoločného života. Jasné, môžeš dať vyrobiť fotoknihu ale to dokáže každý. Trošku sa potráp a vyrob vlastnú fotonástenku alebo fotkami ozdob stenu. Ku každej fotke môžeš pridať aj krátky popis alebo dôvod, prečo si ju vybral.

diy-polaroid-picture-collage-in-dorm-room

pinterest.com

cool-diy-photo-collage-frame-for-dorm-room

pinterest.com

Darčekov, ktoré majú moc silnejšiu ako slová je určite dosť a veríme, že sme ťa aspoň trochu inšpirovali.

Comments