Happy-Birthday-quotes-for-brother1

Darčeky pre brata

Všetky ženy to vedia, že najťažšie sa vymýšľajú darčeky pre mužov. Hlavne tým najbližším ako je napríklad brat.

Začnime tým jednoduchším. Aké má tvoj brat záľuby? Čo má najradšej na svete? Milovníkovi športu by sa mohli páčiť dobré lístky na zápas obľúbeného futbalového klubu. Ak sa dá kúp mu letenku za pár eur do Mníchova či Madridu a nechaj ho vychutnať si pánsku jazdu v niektorej z metropol spojenú s pravým športovým vyžitím na štadiónoch Bayernu alebo Realu.

V poslednom čase sa aj na Slovensku tešia veľkému záujmu rôzne zľavové portály, ktoré ponúkajú aj zážitky, často adrenalínového charakteru. Máš doma odvážlivca čo by rád skúsil zoskok s padákom, pilotovanie lietadla či formule? Všetko je na webe. Stačí len chvíľku hľadať.

Svojmu milovanému bratovi  môžeš predplatiť jeho obľúbený časopis alebo zakúpiť DVD kolekciu milovaného seriálu. Už dávno sa chystá naučiť hrať na gitare? Príležitosť pre teba. Vybav mu pár súkromných hodín u niekoho zo svojich známych. Nemusí to byť vôbec drahá záležitosť.

Je ten typ čo bezhranične miluje svoje auto viac ako čokoľvek iné? Nič ľahšie. Stačí povedať „Najbližšia garančka bude na mňa.“ Alebo aspoň „Túto nádrž platím ja.“ Či už si za to vyjednáte zapožičanie vozu aspoň na 24 hodín bude len na tebe.

Ak hľadáš nejaký malý vtipný darček odporúčame antistresové prsia, ktoré potešia každého chlapa alebo nafukovací box pri ktorom sa vybláznite obaja.

antistresove_prsia

 

nafukovac_box5

No a ešte jeden originálny darček na záver. Je single a ty dobre viete, že tá nová suseda zo šiesteho sa mu páči a navyše po sebe už dlhšie pokukujú? Dohodni mu s ňou rande. Keď to vyjde bude ti vďačný ešte dlho potom.

Comments