*** Summer Beach *** Wide Desktop Background

Darčeky pre milovníkov leta

Ľudia sa vlastne delia na dva tábory – letní a zimní. Tí, ktorí patria do prvej skupiny sú najblaženejší na letnej dovolenke v Egypte s teplotami v tieni pohybujúcimi sa približne okolo 50°C. Takmer určite sú narodení v znamení raka alebo leva a pustená klimatizácia je pre nich ako arktická zima. Proste tropika a ich láska k nej je známa široko – ďaleko. Aj keď leto je ešte ďaleko nájdu sa darčeky, ktoré ich potešia už teraz.

Keď je práve treskúca zima a na Slovensku teplomer v januári hold neukáže viac ako +2°C cez deň, môžeš letnému nedočkavcovi aspoň spraviť náladu a skrátiť mu to zimné utrpenie. Zájazd do exotickej krajiny, kde je teplo aj teraz ťa mimo sezóny nemusí ani finančne zrujnovať.

Beach Dog

Samozrejme sú tu aj iné možnosti. Plán číslo jeden – zober ho/ju na nákup plaviek. Nič tak nepripomenie bazény a more ako vôňa nových plaviek. Človek sa hneď vidí na lehátku s drinkom v ruke. A tým sa dostávame hneď k druhému tipu na darček. Obdaruj priateľa základnou výbavou na miešanie drinkov. Vytvor sadu pre majstra barmana, ktorá môže pozostávať napríklad z týchto vecí: niekoľko sirupov Monin, šejker, poháre na rôzne typy nápojov a kniha receptov a návodov na prípravu najznámejších drinkov. Môžeš pribaliť aj pár slnečníčkov a farebných slamiek pripomínajúcich bar na pláži. Do leta môže byť z tvojho priateľa profesionál na výrobu letného osvieženia.

Ak máš v okolí milovníka slnka v akejkoľvek forme, iste rád chodí chytať bronz aj do solária. Chceš mu spraviť radosť? Daruj mu permanentku spolu so sadou kvalitných krémov na opaľovanie špeciálne vhodných na umelé slnenie a starostlivosť po ňom.

A keď všetko zlyhá situáciu zachraňuje dobrá muzika – Jared Leto a jeho fenomenálni kumpáni z 30 Second to Mars. Môžete sa s Letom chystať na leto a zatiaľ si aspoň kúpiť nový album alebo rezervovať lístok na najbližší koncert.

Comments