beer-1290633_960_720

Darčeky pre pivára

Určite má každý z vás vo svojom okolí aspoň jedného milovníka piva. Ak si myslíš, že to musí byť muž si na omyle. Nájdu sa aj ženy, ktoré na zlatistý mok nedajú dopustiť. Akým darčekom potešíš milovníkov piva?

beer-1290633_960_720

Pivo nie je len na pitie

Dostupná je dnes rôzna kozmetika s vôňou a farbou piva, ktorú by si ale rozhodne nemal ochutnávať. V ponuke objavíš všetko od klasického tuhého mydla, cez šampón, sprchový gél až po soľ do kúpeľa alebo telové mlieko. Pivárky určite ocenia takúto kozmetiku a asi každý muž aspoň na chvíľu zatúžil okúpať sa v pive. S penou alebo olejom do kúpeľa mu tento sen môžeš ľahko splniť. Finančne náročnejšou variantov je pobyt v pivných kúpeľoch, čo je tiež skvelý darček pre pivára.

brew-1031484_960_720

Originálny krígeľ

Krígeľ alebo pohár na pivo môže mať rôzne podoby. Dokonca sa môže maskovať ako pohár na víno. Takýto pohár je nie len originálny, ale aj popíjanie piva bude o niečo elegantnejšie. Ak je oslávenec veľký milovník piva dopraj mu aj veľký krígeľ s objemom až 1 liter!

beer-428121_960_720

Vtipné darčeky

Ak chceš vtipný darček, siahni napríklad po zástere s vreckami na pivo a nezabudni ich naplniť. Na letnej grilovačke sa takéto osvieženie určite hodí a z grilmajstra sa razom stane aj barman. Potešiť môže aj praktický USB kľúč v tvare piva, ktorý sa dá zavesiť na kľúče a bude tak vždy poruke.

beer-199650_960_720

Basa piva – stávka na istotu

Čo kúpiť kamarátovi pivárovi? No asi pivo. Aby to ale nebola nuda daj si tú námahu a pohľadaj v obchode alebo v eshopoch značky, ktoré ešte neochutnal. Nájsť môžeš aj rôzne limitované edície alebo špeciálne darčekové balenie, ktoré si skutočne vychutná a možno sa degustácia ujde aj tebe. Ďalšou možnosťou je návšteva pivovaru aj s prehliadkou alebo posedenie vo fajnovej pivárni.

Veríme, že sme ťa inšpirovali a naše rady padnú na úrodnú pôdu. Aký darček by si kúpil pivárovi ty?

zdroj obrázkov: pixabay.sk

 

Comments