batman-1293525_960_720

Darčeky pre superhrdinov

Asi každý z nás má vo svojom okolí niekoho, koho považujeme za superhrdinu. Jednoducho sa objaví vždy keď sme v úzkych a pár krát nám už zachránil život alebo aspoň zlepšil blbý deň. Aký darček ale zaobstarať superhrdinovi?

batman-1293525_960_720

zdroj: pixabay.com

Hrdina šéfkuchár

Superhrdina sa môže ukrývať aj v maske šikovného kuchára. Nie každý si rozumie so šporákom, trúbou a podobnými záležitosťami. Zachránil ťa pred tým, aby si umrel od hladu? Alebo si chystal večeru pre frajera, frajerku, svokrovcov alebo inú dôležitú osobu a zhorel si na celej čiare? Potom ťa zachránila buď donáškova služba alebo tvoj hrdina so super kuchárskymi schopnosťami. Okrem pozvania na večeru alebo panáka si určite zaslúži aj malý darček. Môže to byť kuchynská chňapka s motívom superhrdinov.

ch_apka_superhrdina_stars_and_stripes

Prvá pomoc pre hrdinu

Aj keď väčšinou superhrdina zachraňuje ostatných, určite mu občas padne vhod malá pauzička. A stáva sa aj to, že občas potrebuje pomoc. Tvoj superhrdina priletel vždy, keď si mal zlý deň alebo si potreboval pomoc a môžeš mu zavolať aj o polnoci? Je jasné, že v prípade potreby, urobíš preňho ty to isté, pretože každý potrebuje svojho hrdinu. Pridať ale môžeš aj originálny darček. Tým môže byť darček prvej pomoci – poldecák záchrana. Jeden panák a dobrý kamarát vyriešia hádam každý problém.

poldecak-rescue

Kto je pre teba superhrdinom a akým darčekom by si ho potešil? Alebo máš tip na iný originálny darček?

Comments