bright-1866986_960_720

Darčeky s nádychom luxusu

Chceš svojim blízkym darovať niečo luxusnejšie a exkluzívnejšie? Potom pre teba máme niekoľko tipov, pretože aj “obyčajné” darčeky môžu mať luxusný šmrnc.

Luxusná čokoláda

Čokoláda – ručne robené pralinky s rôznymi príchuťami zabalené v škatuľke a previazané stuhou prinesú lahodné chvíle obdarovanej osobe. Klasická tabuľková čokoláda vie zdvihnúť náladu, vie ako rozmaznať chuťové poháriky. Predstav si čo dokáže prvotriedna čokoláda z čistého kakaa a kakaového masla. Rokmi preverené recepty čokolád a čokoládových cukríkov ťa iste presvedčia o tom, že prívlastok „luxusné“ si právom zaslúžia. Existujú výrobcovia, ktorí svoje pralinky robia aj pre kráľovské stoly. Tak prečo nedopriať kráľovskú pochúťku aj niekomu kto je tvojmu srdcu blízky?

cake-pops-693645_960_720

Luxusné doplnky

Doplnky – tu si prídu na svoje hlavne dámy. Svet značkových kabeliek, kvalitných šatiek, perfektných topánok  či jemných rukavičiek je tak široký, že sa nám vždy nejaký nový kúsok zíde. Tu nemáš čo pokaziť (až na jedno – pozor na veľkosť rukavíc a topánok), s každým kúskom si poradíme a nájdeme spôsob ako ho vhodne skombinovať s vlastným štýlom. Kašmírový šál, hodvábna šatka, kožené rukavičky s kožušinou (alebo bez nej, záleží od vkusu), lodičky z dielne svetových návrhárov vždy potešia.

bag-1868758_960_720

Pre pánov sa tu tiež nájde pár maličkostí. Kvalitná kožená peňaženka, ručne šité kožené rukavice, značková kravata, alebo traky (tie kupujte len ak viete že ich oslávenec nosí)  vedia urobiť radosť a určite sa každému mužovi kvalitný kúsok v jeho šatníku zíde.

foto: pixabay.com

 

Comments