bodyZorb2b

Daruj zážitok – bodyzorbing

Ak máš v sebe veľký kus energie, dobrodružnú povahu a máš zmysel pre humor a zábavu, potom neváhaj vyskúšať bodyzorbing. Môžeš ho aj venovať vtipný darček niekomu rovnako šialenému ako si ty!

Bodyzorbing je nový vtipný druh zábavy a môže byť ideálnym darčekom! Je to moderné a zorbujú všetci dobrodružní ! Nevieš o čo ide ? Bodyzorb je priesvitná nafúknutá guľa, do ktorej ste pripútaní a je vidno iba tvoje nohy, tie v nafúknutej guli nie sú. V týchto guliach môžete hrať rôzne druhy hier. Napríklad zápasenie, beach volejbal, futbal, alebo zorbing, ktorý pozostáva z toho, že  hrajú proti sebe protihráči a vyhráva ten, kto sa dlhšie udrží na nohách a nespadne.

bodyZorb2b

Zorbing je vtipná zábava, jednoduchá pohodlná a najmä originálna. Veľakrát sa zorbing hrá v bazénoch alebo aspoň na vode, lebo vtedy je to ešte zábavnejšie. Bodyzorbingové gule sú z pevného plastového materiálu, preto je možné hrať sa s nimi nielen na vode v bazéne, ale tiež aj na piesku, na trávnatom povrchu alebo v telocvični. Guľa nesmie prasknúť, teda spadnúť na niečo ostré, lebo v tom prípade sa môže prepichnúť a môžete ju rovno zahodiť. Treba zaobchádzať s týmito guľami opatrnejšie, hoci sú z pevného materiálu je možné ich prepichnúť.

bodyzorb-111-1024x534

Bodyzorbing nie je príliš drahý, cenníky sa pohybujú okolo 2 -5 € na 15-30 minút. Môžeš robiť čokoľvek, čo ti napadne. Hádzať so sebou o zem, zhodiť jeden druhého a nikdy si neublížite. Táto nová atrakcia pre nielen naše deti je známa už dlhé roky, ale do Európy sa dostala len pred pár rokmi. Táto zábava je úplne bezpečná, čiže sa nemusíš obávať prípadných zranení. Stačí iba vyskúšať a darovať bodyzorbing.

Comments