Erotická hra Fifty Days of Play

Erotické darčeky na dlhé zimné večery

Klasické spoločenské hry sú fajn. Do určitého veku. Potom prichádzajú na rad alkoholové hry a pre odvážnejších aj tie erotické. Kým tie alkoholové ti prenesú opicu, erotické hry sa postarajú o podstatne viac vzrušenia. Ale musíš mať chuť experimentovať. Na to si ideálne nové, dráždivé hry a erotické darčeky z ponuky BananaGifts.sk!

Čo sa skrýva v obálke?

Nuž pokiaľ ide o erotické hry Fifty Days of Play a Fifty Nights of Naughtiness určite tam objavíš niečo sexy. Konkrétne úlohy, alebo návody s ktorými prežiješ nezabudnuteľnú noc. Teda prežijete. Logicky na to musíte byť dvaja. Hry obsahujú 50 obálok v piatich rôznych farbách. Hoď kockou a uvidíš, či sa ti pošťastí romantická a nežná obálka, alebo skôr tá, ktorá ukrýva niečo jemne experimentálne.

erotick_hra_fifty_nights_of_naughtiness2_1 erotick_hra_50_days_of_play

Kocky sú hodené!

Ak nie si typ, ktorý sa bude riadiť nejakými pokynmi z obálky, môžeš sa riadiť pokynmi na kockách. Tie sú menej podrobné a dajú viac vyniknúť  tvojej fantázií.  V balení nájdeš tri kocky. V podstate ti ukážu kde, ako a čomu sa máš venovať. V ponuke máme 3 verzie, aby si na svoje prišiel naozaj každý. Vyberieš si erotické, romantické alebo kamasutra kocky? Alebo budú dokonalý erotický darček z ktorého budete mať radosť obaja?

erotick_hra_romantick_kocky4 erotick_hra_kocky_4 erotick_hra_kamasutra_kocky4

Máš chuť na niečo sladké?

erotickým darčekom určite patria aj trošku neslušné sladkosti. Určené sú skôr pre dámy, ktoré si občas doprajú niečo naozaj sladké. Napríklad také čokoládové penisy plnené smotanovým krémom sú naozaj dobrota! Ak ale nie si na čokoládu potom by stály za hriech marshmallow. Ako inak, v tvare penisov.

marshmallow_penis _okol_dov_penisy_s_kr_mom

Myslíme, že inšpirácie ako sa zahriať a zabaviť počas dlhých zimných večerov sme ti dali dosť. Už to stačí iba vyskúšať!

Comments