erotické darčeky

Erotické darčeky

Erotické darčeky sú fenoménom dnešnej doby. Číhajú na nás z každého rohu, pretože sex v dnešnom svete nie je tabu. Erotické darčeky môžu byť aj vtipné. Napríklad si môžeme spraviť z niekoho „prvoaprílový žart“ v podobe gumového penisu alebo vagíny a užitočné sú aj antistresové hračky v podobe ženských pŕs.

erotické darčeky

Veľkej obľube sa dnes tešia vtipné kondómy.  Ženám sa dnes na sviatok  kupujú venušine guličky ako erotické hračky alebo erotické spodné prádlo, tangá nohavičky ako inak červenej farby. Sexi puzzle alebo kámasútrové pexeso potešia každého sexuálneho nadšenca.

sladk_podprsenka1_1

Keď už hovoríme o romantických darčekoch, tak sem určite patria červené sviečky, červené ruže do kúpeľa, sexi ružové putá alebo kniha kde je viac ako sto ukázaných polôh lásky. Kámasútra je známa od staroveku a pomáha ľuďom okoreniť ich sexuálny život, je stará ako ľudstvo samo. Keď majú partneri problém v sexuálnej oblasti môžu sa tiež obrátiť na kvalitné sexuologické poradne.

K dobrému sexuálnemu životu patria mnohé iné darčeky ako je tantrická masáž pre dvojice.  Vtipné tričká alebo trenírky pre chlapa sú tiež úžasným darčekom. Treba iba vyskúšať.

Comments