photographer-455747_960_720

Fotky ako darček

Fotografia je darček, ktorý ocení každý, kto si nezakladá na cene darčeku, ale na jeho skutočnej hodnote. Je to skvelá symbolika a darček pre rodičov, partnerky a partnerov, priateľov, profesorov aj súrodencov. Fotku môžete darovať  prakticky každému, s kým máte nejaký zážitok.

face-984031_960_720

Vtipné fotky pre kamarátov

Každý má rád svojich blízkych  pri sebe. Čím sme starší, tým menej času máme na priateľov a na tie každodenné zážitky, ktoré robia mladosť mladosťou. A fotografia je ich skvelým pripomenutím, či už je na pracovnom stole, v obývačke alebo len tak v peňaženke. Vždy vyčarí úsmev. Ak je to darček pre priateľa, kamarátku, alebo súrodenca, je veľmi dobrou voľbou aj fotka pre ich pobavenie. Vtipná maska alebo situácia, v ktorej vás už dlho chceli vidieť. Menším strápnením sa tiež ukážete, že vám na tom druhom záleží viac, ako na nejakom egu.emotions-371238_960_720

Fotky pre rodičov a partnerov

Pre rodičov sú fotografie asi najdôležitejšie. Je jedno či je to dieťa malé, v puberte, alebo už dávno je rodičom aj ono samo. Vždy ich milujú a chcú ich mať pri sebe. Ďalšou veľmi populárnou voľbou, je fotka pre partnera. Či už sú to umelecké fotky v prírode, pri tom čo máte najradšej, akty alebo len tak, ako vás má rád, určite sa na ňu pri príležitosti s láskou pozrie. Pozor však pri ich úprave. Všetci chceme byť pre partnera perfektný, ale chladnosť počítačových úprav nám nemusí pristať. Jeden  manžel, ktorého žena si nechala fotky upraviť napísal mail fotografovi. Ocenil jeho prácu, ale tým že zmazal strie, zmazal spomienku na ich deti, keď zmazal vrásky, zmazal všetok smiech a smútok, ktorý spolu zažili, keď upravil jej postavu, zmazal jej lásku k vareniu a maškrtám.

photo-256887_960_720

Fotografia je na to, aby pripomínala pocit, nie robila aby robila dojem. Nezabúdajte ani na zaujímavejšie varianty fotografie ako sú puzzle, šálky, tričká, podušky, prívesky, plagáty, kryty a telefón, torty s jedlou potlačou, návlečky na posteľ, hodiny a mnoho ďalšieho. Fotografia, pretože je skvelé mať blízko tých, na ktorých nám záleží.

foto: pixabay.com

Comments