hrncek-pre-lenivcov2

Hrnček – klišé, ktoré poteší

Klišé sem, klišé tam, no nie je klišé ako klišé. A hlavne nie v prípade, ak chceš niekoho potešiť, si  pozvaná na jeho oslavu a nevieš, čo kúpiť. Ak nemá rád alkohol  a je tzv. odmietačom drahých darčekov, nezostáva ti nič iné, iba siahnuť po nápade, ktorý je tu už dlho, no stále necháva maličký priestor aj na originalitu – hrnček.

Vtipné hrnčeky

Je ich veľa a sú rôzne: veselé, ironické, s obrázkami, srdiečkami, alebo len so vzormi. Ak dotyčného veľmi nepoznáš, hrnčekom nič nepokazíš. Najlepšie bude, ak vyberieš nejakú neutrálnu farbu – okrem ružovej a červenej sa hodí prakticky každá. Modrou či zelenou nič nepokazíš a aby to nebolo také jednotvárne, je fajn poobzerať sa po nejakom hrnčeku s vtipným a trefným nápisom. Ak si však nevieš rady, kúp jednofarebný hrnček a sám naň napíš niečo vtipné, čo sa bude na oslávenca hodiť. Ak mu chceš jemne naznačiť, že je ti sympatický, pokojne na hrnček napíš: chlapcovi/dievčaťu s pekným úsmevom, alebo niečo podobné. Bude to nevtieravé a zároveň milé. Ty už budeš len čakať, či túto výzvu pochopí.

maliarsky-hrncek1

Originálne hrnčeky

Zaujímavým nápadom by mohol tiež byť krátky vtipný komix, nakreslený po obvode pohára. Stav sa, že takýto hrnček nemá každý. Ak si na takéto niečo ale netrúfaš, spoľahnúť sa môžete na rôzne vychytávky typu: hrnček, ktorý sa rozsvieti ak je v ňom horúca tekutina. Takýchto nápaditých hrnčekov je veľa, stačí sa len poobzerať po tom našom vševedúcom internete a iste nájdeš niečo originálne. Do kategórie „hrnčekových darčekov“ môžeme zaradiť aj rôzne čajové súpravy s krásnymi orientálnymi vzormi. To je však darček vhodnejší pre ženy a také ženy, ktoré si potrpia na kuchynskom vybavení.  Hlavne nezabudni všetko pekne darčekovo zabaliť a až sa budeš v aute viesť na oslavu, pozor, aby z hrnčeka neboli črepiny! Prinášajú vraj nešťastie.

343132_1

 

Comments