jelly_belly_darcekove_balenie_20

Jelly Belly fazuľky

Spomínaš si na príbehy Harryho Pottera a kopec dobrôt, ktoré si študenti navzájom vymieňali na chodbách Rokfortu? Okrem kartičiek z Čokoládových žabiek to boli aj Fazuľky každej chuti. Tiež ste vtedy zatúžili ochutnať túto populárnu farebnú maškrtu? Dobrá správa! Dnes už ich vďaka BananaGift.sk môžeme mať aj my, muklovia Jelly Belly Bean Boozled.

jelly_belly_bean_boozled_vrecko

Miluješ sladkosti a každý deň máš chuť na niečo iné? Fazuľky Jelly Belly sú pre teba to pravé. Ponúkajú totiž nekonečné možnosti chutí a ich kombinácií. Od klasických ovocných príchutí ako citrón, čučoriedka, malina, broskyňa, kiwi či mango, cez známu vanilku, capuccino alebo sladké drievko až po zaujímavé a lákavé príchute tvarohového koláča s jahodami, karamelový či maslový popcorn, cukrovú vatu alebo opekaný Marshmallow. Že sa ti už zbiehajú slinky? Nie je to žiadna hanba to nám môžeš veriť.

Jelly Belly myslí dokonca aj na dospelých a pripravila špeciálny výber drinkov ako je  Piňa Colada a Jahodové Daiquiri.  Zatvort oči a zrazu si na tropickej dovolenke so skutočným  nápojom v ruke.

Je výborné, že sa dajú kúpiť v rôznych baleniach. Môžete siahnuť po balíčku jednej chuti alebo si posvietiť na rôzne mixy – tropical mix, citrus mix, spring mix, cocktail mix a veľa iných. Dokonca pre verných fanúšikov príbehov Hello Kitty sú na svete balenia aj s týmto motívom.

Že si si stále nevybral?  Osloviť ta môžu balenia obsahujúce 10, 20 alebo 50 rôznych príchutí. Na zahodenie nie sú ani jahody v čokoláde alebo iné divoké príchute. Tie sú ideálne na párty alebo ako darček z recesie zvedavému kamarátovi. Keď už sme pri darčekoch nezabudni ich vždy pekne zabaliť. Jelly Belly môžeš kúpiť v praktických vreckách, darčekových škatuľkách či vedierkach. Pre najväčších nadšencov fazuliek je k dispozícii aj zásobník Mr. Jelly Belly, do ktorého presypeš cenný farebný poklad a potom už len pohodlne degustujete.

jelly_belly_z_sobn_k_mr.jelly_belly

Comments