ked mas chut na nieco sladke

Keď máš chuť na niečo sladké…

Daj si svoju obľúbenú čokoládovú tyčinku alebo cukríky! A aby to nebola nuda, ochutnaj svoje milované sladkosti s originálnymi príchuťami.

Skvelé čokoládové tyčinky

Vraj spoľahlivo zaženie aj najväčší hlad. Nie je to nikto iný ako tyčinka Snickers. Predstav si všetky prísady na ktoré si zvyknutý. A teraz jednoducho vymeň arašidy a za mandle. Vznikne jedinečná Snicker Almond. Pýtaš sa prečo práve mandle? Lebo sú proste obľúbené a populárne. Preto.

KÚP TERAZ!

Mimoriadne populárna je určite tyčinka Milky Way. Na jej lahodnej chuti sú závislé tisíce ľudí. Ak sa aj ty radíš do tejto skupiny nemôžeš odolať dvom skvelým príchutiam -  French Vanilla&CaramelSimply Caramel. Vybrať si je fakt ťažké, pretože jedna je lepšia ako druhá. Proste musíš vyskúšať obidve.

KÚP TERAZ!

KÚP TERAZ!

Alebo si dáš radšej cukríky?

Potom nie je nič lepšie ako dúhové Skittles! Aj tu máš možnosť vystúpiť z davu a vyskúšať niečo nové. Chceš spoznať temnú stranu farebných cukríkov alebo by si radšej niečo exotické? Nech sa rozhodneš akokoľvek, nebudeš ľutovať.

Skittles Darkside ťa potešia piatimi príchuťami pomegranate, forbidden fruit, midnight lime, dark berry, blood orange. Farby aj názvy sú o niečo temnejšie ako sme zvyknutý a o to práve ide. Spoznať a ochutnať temnú stranu dúhy.

KÚP TERAZ!

Na exotický výlet ťa zoberú Skittles Tropical. Tie už sú farbené, veselé a v balíčku nájdeš už tradične 5 príchutí. Ide pochopiteľne o tropické príchute banana berry, mango tangelo, kiwi lime, pineapple pasionfruit, strawberry starfruit.

KÚP TERAZ!

Máš pocit, že sme ti neulahodili s touto ponukou? No tak sa skús pozrieť aj na iné sladkosti a nápoje na BananaGifts.sk! Btw vieš o tom, že máme tie najlepšie originálne darčeky široko ďaleko? Presvedč sa!

Comments