Electric-Home-Appliances

Kedy môže byť aj spotrebič darček pre ženu?

Je to známa vec, že žene nie je vhodné ako darček venovať čokoľvek čo evokuje akúkoľvek povinnosť alebo pracovnú činnosť. Najmä v kuchyni. Na mamine či frajerkyne narodeniny sa ani náhodou neoplatí uvažovať nad kúpou nových hrncov či vysávača. Iba, ak by si si z nich chcel vystreliť a máš na to dosť odvahy.

Predsa sa však nájdu situácie kedy sa za účelom kupovania darčeka oplatí vojsť do obchodu s elektronikou alebo domácimi potrebami.

ssffsfappliances_gsgggg

V prvom rade je to vtedy, ak naozaj na 110% vieš, že oslávenkyňa je proste žienka domáca a veľmi túži po novej rúre alebo už dlho pokukuje po tom drahom kuchynskom robote čo stojí dva mesačné platy, ale ušetrí je kopu roboty a času. Určite si ale u spoľahlivého zdroja over, že ide o ten a ten konkrétny model a smelo do toho. (Určite sa neurazí, ak jej k nemu prihodíte aj novú kulmu na vlasy alebo niečo podobné).

Vhodný čas na takéto rýdzo praktické darčeky nastáva aj vtedy keď vieš, že sestra s priateľom zakladajú vlastnú domácnosť a ešte im niečo užitočné chýba. V tomto momente je dobré sa poradiť s najbližšou rodinou kto do čoho investuje, aby ste predišli kúpe dvoch rovnakých darov. To isté platí aj keď tejto situácii predchádza svadba. Ak vieš, že novomanželia zariaďujú byt, dohodni sa s blízkymi a priateľmi kto čím prispeje. Nevesta vždy ocení predovšetkým praktické dary a neskôr ušetrí nielen peniaze, ale aj čas.

Špeciálnou príležitosťou na venovanie spotrebičov do kuchyne je napríklad keď sa tvoja kamarátka chystá otvárať kaviareň alebo reštauráciu. Rýchlovarná kanvica, drobné kuchynské pomôcky, tanieriky alebo aj spomínané sady hrncov tu budú originálnymi darčekmi.

Comments