pivny sprchovy gel

Máme tipy na originálne darčeky pre Vášho partnera

Vybrať nový darček pre priateľa tak, aby ste mu nekúpili to isté ako pred dvoma rokmi je ťažké. Stále niečo hľadať, zháňať a snažiť sa ho potešiť. Kašlite už na tradičné darčeky. Dajte možnosť originalite so štipkou humoru. Práve originálne darčeky sú v súčasnosti trendom. Ak ste doteraz originálny darček nedarovali alebo vôbec nemáte predstavu o tom, čo je originálne, prinášame Vám hneď niekoľko tipov, ktoré Vás inšpirujú a vďaka ktorým aj Vaše darčeky budú mať celkom iný šmrnc.

Originálny darček – kde sú jeho hranice?

Čo sa teda berie ako originálne, a čo už prešlo neviditeľnú hranicu? Nič. Pretože originalite sa medze nekladú. Takže sa nemusíte báť, povoľte uzdu svojej fantázie a vsaďte na vlastnú jedinečnosť. Pretože starostlivo vybraný originálny darček má ďaleko vyššiu hodnotu, ako darček tradičný, ktorým len dáte najavo, že ste si síce spomenuli, avšak Vaša fantázia je na bode mrazu. Ak neviete vymyslieť niečo originálne, skúste sa zamerať na záujmy oslávenca, jeho hobby, prípadne jeho vlastnosti, ktoré ho charakterizujú. Áno, oslávenca musíte dokonale poznať, aby ste mu vedeli vybrať originálny darček.

Prečo máme radi originálne darčeky?

Lebo sú proste cennejšie. Niekto si dal tú námahu, aby vymyslel niečo nové, neotrepané. A to len, aby Vás potešil. Zvyčajne pri odovzdávaní darčeka čakáte na ten šťastný výbuch emócií.  Pri týchto neobyčajných darčekoch uvidíte nefalšovaný smiech a ozajstné prekvapenie. Pretože koho už dnes prekvapia spodky a bonboniéra?

Originálne darčeky na Bananagifts

Poďme rovno k veci. Áno, vieme, že každý človek je iný, ale predsa len, sú tu nejaké spoločné príznaky pre mužské pohlavie. Čo má všeobecne najradšej väčšina priateľov? Podľa nás môžeme medzi najvyššie rebríčky radiť prsia. Ak máte doma neurotika, upokojte ho antistresovými prsiami. Možno bude stačiť iba jedno, Mega prso. Čo ďalej? Každý piatok Vám to napovie. Je to pivo. Aby bol pri pití v bezpečí, obdarujte ho  pivnou helmou.  Alebo trebárs pivným sprchovým gélom. Ak ten Váš rád papká, skúste niečo netradičné. Také slaninové cukríky by to mali vyriešiť. U mňa určite vyhráva ponožka na penis. Vidieť penis v ponožke, sa proste nepodarí každému. Skúste zmenu a darujte niečo, na čo by ste možno inokedy nemali odvahu.

Bojujte proti jednotvárnosti a vsaďte na originalitu!

Comments