sentiment-998340_960_720

Motivačná nástenka

V súčasnej dobe na nás na každom rohu „číha“ motivačná myšlienka. Kam len sa pozrieš ľudia motivujú fotografiami, motivačnými citátmi, kamarátky s motivačnými radami. Možno to znie trochu vtipne a niektorí to preháňajú, stále však platí, že byť človekom s motiváciou je stokrát lepšie, než život iba prežívať na neutrálnom bode bez vízií a odvážnych snov.

sentiment-998340_960_720

Najlepší darček? Motivácia!

Ak máš doma niekoho kto čoskoro oslávi narodeniny a premýšľaš nad vhodným darčekom, dávame do pozornosti motivačnú nástenku. Treba na to trochu trpezlivosti, nožnice, farebné papiere, rôzne citáty, prípadne fotky vecí po ktorých dotyčná osoba túži. Na nástenke môže byť prakticky čokoľvek – fotka vytúženého auta, dovolenky snov alebo podobizeň vysokoškolského diplomu či šťastnej rodiny. Určite by si mal vedieť aké ciele obdarovaný má alebo čo sa mu už dlhšiu dobu nedarí dosiahnuť.

Ako vyrobiť nástenku?

V niektorom z obchodov stačí kúpiť stredne veľkú nástenku, sadu farebných pripináčikov, zaobstarať si farebné papiere alebo jeden baliaci papier s krásnym vzorom, lepidlo, možno nejaké malé nenápadné ozdoby a washi dekoračné pásky. S ničím z uvedených vecí by nemal byť problém, pretože sú všade dostupné. Na nástenku popripínaš najprv farebné papiere, aby vypĺňali celý priestor alebo vybraný baliaci papier. Potom si vezmeš dekoračné pásky  a vytvoríš na nástenke štvorce tak, aby bola pekne rozdelená.

post-it-notes-1284667_960_720

Na rôzne plochy si bude môcť priliepať či už fotografie s tebou a s priateľmi, alebo pripomienky na farebných papierikoch. To už môžeš nechať aj na oslávencovi. Určite ale niekoľkými fotkami a citátmi môžeš prispieť aj ty. Potom už len ostáva veriť, že táto motivácia zaberie a skôr či neskôr prinesie prvé úspechy. Vidieť našich blízkych šťastných je predsa ten najlepší darček aj pre nás.

foto: pixabay.com

Comments