Alkoholove hry II.

Najlepšie alkoholové hry na párty II.

V lete sme vám ponúkli niekoľko tipov, ako rozprúdiť zábavu na každej párty. Teraz vám ponúkame výber ďalších alkoholových párty hier.

Flip, Sip or Strip!

Už názov tejto hry je veľavravný- hoď si, sŕkni si alebo sa vyzleč! Hra je ideálna pre 3 až 5 hráčov a pravidlá sú veľmi jednoduché. Potrebujete iba mincu a dosť alkoholu alebo odvahy. Prvý hráč vyhodí mincu do vzduchu a skôr ako dopadne, povie, či padne rub alebo líc. Ak trafí, posunie mincu hráčovi, ktorého má vpravo. Ak neuhádne, podá mincu hráčovi vľavo, ale predtým buď vypije poldeci, alebo si vyzlečie kus oblečenia. Veci, ktoré sa bežne nosia v páre ako sú napríklad ponožky sa počítajú ako jeden kus. Aby to bolo zaujímavé, voľbu nie je možné použiť viac ako dva krát za sebou. Čiže ak sa rozhodnete piť, môžete to urobiť len dva krát po sebe a tretí krát sa už musíte vyzliekať.

Pivná štafeta

K tejto hre budete potrebovať čo najviac hráčov, veľký stôl a pollitre piva. Hráči sa rozdelia do dvoch skupín a každá si sadne na jednu stranu stola. Všetci budú mať pred sebou pripravený polliter piva. Hra sa odštartuje a funguje ako klasická štafeta. Prvý hráč z každého družstva začne piť pivo, keď dopije začne piť druhý v poradí atď až kým sa nedostane na radu posledný hráč. Vyhráva skupina, ktorá vypije svoje pivá skôr.  Aby ste sa zabavili celú noc, môžete zorganizovať turnaj a vyhrá skupina, ktorá vyhrá viacej kôl.

Uhádni pieseň

Na žiadnej párty nesmie chýbať hudba, takže s prehrávačom a zásobou hudby určite problém nebude. Najlepšie sú skladby, ktoré sú známe a pozná ich hádam každý. Hru môže hrať ľubovoľný počet hráčov pričom jeden bude DJ. Ten vyberie pieseň a pustí ju, ale iba na 15 sekúnd. Hráč, ktorý je na rade musí uhádnuť názov skladby a interpreta.

Ak neuhádne nič- musí vypiť poldeci

Ak uhádne aspoň jedno- poldeci vypijú všetci zúčastnení

Ak uhádne oboje- pije iba DJ

Každý hráč si môže prikúpiť 5 sekúnd skladby navyše za cenu jedného hltu alkoholického nápoja.  Na hru si môžete zvoliť nejaký limit napríklad 50 skladieb, jednu hodinu alebo hrať až do bezvedomia.

Cesta do lesa

Táto hra patrí už k extrémom a určite nie je vhodná pre začiatočníkov. Pripravte si veľké pivo a fľašu Absinthu.  Postup je nasledujúci , z piva si odpijete poldeci a dolejete to Absinthom, potom si odpijete ďalšie poldeci a opäť dolejete Absinthom. Takto to pokračuje až kým nebude pohár plný Absinthu. Tým ukončíte cestu do lesa. Aby ste mohli absolvovať aj cestu z lesa, budete potrebovať ďalšie pivo. Postup bude v podstate rovnaký. Odpijete si z pohára s Absinthom a dolejete to pivom.  Takto budete pokračovať, až kým nebude v pohári iba pivo. Údajne sa z lesa ešte nikto nevrátil a ak sa odhodláte to skúsiť, tak iba na vlastné riziko J

Alkoholický box

Pripravte si stopky, dve kocky a poldecáky. Hra je určená pre dvojicu hráčov. Každý hodí kockou a ten, ktorý hodí nižšie číslo musí vypiť poldeci. Ostatní účastníci tohto zápasu budú určite ochotne dolievať alkohol do prázdnych poldecákov. Kockou sa hádže znova a znova. Jedno kolo trvá rovnako ako v boxe 3 minúty. Medzi každým kolom majú „boxeri“ pol minútovú prestávku. Prehráva ten, kto bude prvý KO.

Ak vám prvá časť alkoholových hier unikla, článok si môžte prečítať tu a ešte viac alkoholových hier nájdete tu.

Ak na párty nechcete prísť s prázdnymi rukami, vyberte si z ponuky vtipných darčekov a doplnkov na párty!

Comments