Alkoholové hry

Najlepšie alkoholové hry na párty

Ku každej letnej párty nepochybne paria priatelia, zábava, slnko a alkohol a vtipné darčeky ! Inšpirujte sa skvelými alkoholovými párty hrami, ktoré vám teraz prinášame.

Abeceda

Prvý hráč začne tým, že povie prvé písmeno abecedy a nejaké podstatné meno, ktoré na toto písmeno začína napríklad A ako Anakonda.  Druhý hráč to po ňom musí zopakovať a pridať nasledujúce písmeno a podstatné meno, čiže  A ako Anakonda a B ako Borovica – atď. až vyčerpáte celú abecedu. Ak niekto vynechá písmeno, zaváha alebo nepovie podstatné meno musí vypiť panáka a hra začína znova.

Pokiaľ by sa vám táto alkoholová hra zdala príliš jednoduchá, môžete si určiť akej oblasti sa budú týkať podstatné mená , napr. značky automobilov, názvy štátov alebo miest a pod. Hra sa tým o niečo skomplikuje, bude náročnejšia a bude sa viac piť.

Krutá šestka

Táto hra je vhodná pre partiu chlapcov a dievčat. Pravidlá sú veľmi jednoduché. Stačí naplniť 5 panákov alkoholom a označiť ich číslami 1 až 5. Potom hráči postupne hádžu hracou kockou.  Ktoré číslo padne, ten pohár musí dotyčný vypiť.  Takže ak padne číslo 1, musí vypiť panáka s týmto číslom. Ak padne číslo 1 aj ďalšiemu hráčovi, nepije ale doplní prázdny pohár. Nasledujúci hráč, ktorému padne 1 ho zase vypije. Ten komu padne šestka, má na výber. Buď vypije všetky plné poháre, ktoré sú na stole, alebo si vyzlečie niektorý kus odevu.

Karta

Hráči si sadnú vedľa seba do kruhu, ideálne na striedačku chlapec a dievča. Prvý hráč si prisaje na ústa kartu a sused na pravej strane mu ju musí z úst odsať. Ten ju musí udržať prisatú na ústach, kým ju ďalší hráč neodsaje. Komu karta spadne, musí sa napiť.

Štyria králi

Zamiešajte balíček sedmových kariet a všetci hráči si budú postupne ťahať jednu kartu. Ten, kto prvý vytiahne kráľa vyberá nádobu –  napríklad krígeľ, poldecák, hrnček. Hráč, ktorý vytiahne druhého kráľa vyberá druh alkoholu – vodka, rum, borovička atď. Kto bude mať to šťastie vytiahnuť tretieho kráľa vyberá nealko nápoj- voda, kola, čaj a pod. Alkohol a nealko nápoj sa zmiešajú v nádobe, ktorú vybral hráč, ktorý prvý vytiahol kráľa. Nuž a hráč ktorý vytiahne štvrtého kráľa vyhráva a musí vypiť celý obsah nádoby. V prípade, že sa vám podarí zmiešať napríklad rum a mlieko v pollitri o zábavu máte postarané!

Bum Bum

Ide o mimoriadne dynamickú a neľútostnú hru. Každý hráč si do ruky vezme fľašku a posadíte sa do kruhu. Potom jeden po druhom hovoríte čísla od 1 až kým to niekto z vás nepokazí. Ten hráč, ktorý urobí chybu samozrejme pije. Zákernosť tejto hry je ale v tom, že keď narazíte na číslo, v ktorom je obsiahnuté číslo 3, alebo číslo, ktoré je deliteľné 3, alebo číslo ktoré je deliteľné 3 a zároveň obsahuje číslo 3, musíte povedať BUM.

V praxi to vyzerá asi takto:

Jedna, dva, BUM BUM, štyri, päť, BUM, sedem, osem, BUM, atď. Kto urobí chybu, pije. Miesto čísla 3 sa hlási BUM BUM, pretože obsahuje číslo 3 a je deliteľné 3. Čísla 6 a 9 sú deliteľné 3, takže sa hlási BUM. Číslo 33 sa hlási ako BUM BUM BUM.

Párty si určite užijete aj s alkoholovými hrami z ponuky BananaGifts.sk! Či už si vyberiete klasické a obľúbené Človeče, napi sa ! alebo menej známe Alkoholové šípky o zábavu budete mať postarané. Alkoholové hry sú zároveň aj originálnym darčekom.

clovece napi sa

CHCEM ČLOVEČE, NAPI SA!

alkoholove-sipky

CHCEM ALKOHOLOVÉ ŠIPKY

beer pong

CHCEM BEER PONG

 Prajeme vám veľa zábavy a budeme radi, ak sa s nami podelíte o ďalšie hry a zážitky!

Comments