jelly-belly-beanboozled_darcekove_balenie

Najväčšia zábava s fazuľkami Jelly Belly Boozled

Pri týchto cukríkoch opatrnosti nikdy nie je dosť. Nikdy totiž nevieš aká príchuť na teba číha. Ale žiaden strach. Môžete to aj otočiť. Pre milovníkov žartíkov sú fazuľky Jelly Belly Boozled ideálnou pomôckou ako niekoho nachytať a dobre sa pri tom pobaviť.

Hľadáš najlepšiu zábavu na párty alebo len tak chceš niekomu zlepšiť deň? Šialené príchute v balíčkoch Boozled sú na to ako stvorené. Oživia akúkoľvek oslavu i bežný deň v škole. Nie nadarmo je na ich obale varovanie, aby sme zvýšili opatrnosť. Predstav si, že si vytiahneš krásnu červenú fazuľku a už sa tešíte na čerešňovú bombu v ústach. Aké je však sklamanie keď na jazyku zacítiš páchnuce ponožky. Alebo v zelenej farbe čakáš zelené jablko a zrazu len chuť čerstvo pokosenej trávy. Vtedy nám tvár skriví asi viac ako pri citróne alebo štiplavej škorici, však? Proste fuuuuuj… No a o takéto „chuťovky“ sa predsa musíme podeliť. Maškrtní kamaráti určite nepohrdnú spoločnému ochutnávaniu a skvelej zábave, ktorú si pri tom užijete.

jelly-belly-beanboozled_darcekove_balenie

Sú tak vhodným darčekom k narodeninám, meninám, na Mikuláša alebo ako veľkonočná výslužka. Veď kto by nechcel ochutnať cukríky s lahodnou príchuťou zubnej pasty, pokazených vajíčok či zvratkov? Tieto aj iné ťa netrpezlivo čakajú vo veľkých i malých baleniach, vo vreckách, vedierkach i darčekových škatuľkách s pripojenou miniruletou. Aby bolo ochutnávanie ešte zábavnejšie a nikto sa nemohol vyhovárať, že tú fazuľku s príchuťou ušného mazu jesť nechce.

Fazuľky Jelly Belly Boozled sú skvelé aj pre tých, ktorí obľubujú výzvy a radi objavujú. Kde inde by si sa presvedč ako chutí detská plienka, psie žrádlo alebo nosná dutina zvnútra? Na pomoc si môžeš zobrať aj vedierko BeanBoozled Mystery Dispenser s kúzelným viečkom.

Jelly Belly Boozled Mystery Dispenser

 Želáme ti veselé skúmanie a tú najlepšiu zábavu.

 

Comments