borat plavky

Nebojte sa – vtipné darčeky potešia každého!

Darček je skvelá vec. Nech si hovorí kto chce, čo chce, každý má rád keď dostane niečo určené len jemu, pekne zabalené a ešte k tomu zadarmo.  Sviatkov a príležitostí sa nájde počas roka habadej, takže nemusíte mať strach, zasa budete musieť nakupovať pre všetkých členov rodiny a blízkych. Výberom vhodného darčeku často trávime dlhé hodiny. Ak by sme sa vyhli klasickým “všedným” darčekom, objavíme napríklad vtipné darčeky, na ktorých nás upúta ich nápaditosť, dizajn či funkcie. Vtipný darček je vždy rozhodne lepšou alternatívou, avšak nájsť vtipné darčeky pre ženu či vtipný darček pre muža chce zapojiť dostatok fantázie.

Vtipné darčeky proti stereotypu

Obdarovaný sa teší, darca už nevie čo zas vymyslieť.  Všetky klasické darčeky totiž môžete darovať raz. Potom je to už divné a považované za neúctu. Medzi klasické darčeky patria: sviečky, ponožky na Vianoce (ale tie máme aj tak radi), sveter, (ktorý sa zvyčajne vymení za iný), darčekové poukazy, parfum,.. veď to poznáte, tiež ste už klasiky dostali. Takže je čas na zmenu.  Podstata darčeka je predsa niekoho potešiť.  Ako na to? Jednoducho. Stačí vedieť ľudí správnym darčekom rozosmiať. Darujte niečo originálne, čo zlepší náladu. Veď smiech lieči! Tak buďte „doktor“ a naordinujte povinný vtipný darček každému, na kom Vám záleží.

Vtipné darčeky pre malých aj veľkých

A nemyslite si, že vtipné darčeky sú iba pre deti! Aj keď tie sa z nich asi budú smiať  najviac. Ale pri darčekoch pre dospelých môžete využiť aj Vašu nápaditosť a širokú škálu humoru – od čierneho až po vysoko intelektuálny humor, ktorý možno nie všetci pochopia. Predsa len, v každom z nás je (minimálne) kúsok dieťaťa. Tak sa vráťte do detských čias a zasmejte sa na možno trochu netradičnom darčeku.

Kde nájdem vtipné darčeky?

No predsa tu! Bananagifts je na vtipné darčeky ako stvorený. Nevieš aký vtipný darček vybrať?  Máš už vlastnú pivnú helmu? Ochutnal si už slaninové či larvové cukríky s príchuťou syra? Ale plavky Borata si ešte určite nevyskúšal! A čo tak si zahrať Človeče, napi sa? Na výber je toho mraky, stačí kliknúť a nájsť to pravé orechové.

Nezabúdajte, že život má byť zábavný. Tak sa smejte.  Lebo smiech lieči telo aj dušu, a v neposlednom rade, pridáva aj na kráse! J

Comments