namas frajerku kup si nieco pre seba

Nemáš frajerku? Nevadí, môžeš si kúpiť originálny darček pre seba!

To, že si aktuálne single je na jednej strane smutné, ale má to aj svoje výhody. Môžeš ísť na pivo, na tréning, do baru proste kamkoľvek. A to všetko bez blbých rečí o tom, ako sú ti prednejší kamaráti, futbal, vôbec sa jej nevenuješ a ani nakupovať si s ňou nebol už asi 3 dni (bez urážky dámy a česť výnimkám).  A čo je najlepšie, za peniaze ktoré by si normálne investoval do frajerky si môžeš kúpiť darček sám pre seba!

Originálne darčeky pre superhrdinu

Nebudeme si klamať, každý chlap si neraz predstavoval, aké by to bolo stať sa superhrdinom. Napríklad taký Superman. Je silný, vie lietať a ženské ho milujú. Chcel by si to zažiť? Fajn tak si sprav láskavosť a kúp si originálny darčekzásteru Superman. A keďže si práve sám tak si v nej môžeš navariť.  Btw chlap, čo vie variť je údajne sexy takže sa to nauč a možno ti už čoskoro bude variť niekto iný.

zastera superman

CHCEM BYŤ SUPERMAN!

Ak si na varenie lenivý, alebo nešikovný skús iný vtipný darček. Ďalším hrdinom na rade je Batman. Ženy môžeš ohúriť aj svojim dokonalým zjavom a na pútanie pozornosti je ako stvorená taška so znakom Batmana.

taska-cez-rameno-batman

CHCEM BYŤ BATMAN!

Vtipné darčeky nielen na párty

Máš viac času, môžeš ho tráviť s kamarátmi (a kamarátkami) úplne beztrestne, takže chcelo by to nejakú párty. A na párty sa hodí vtipný darček, aby náhodou neprišla nuda. Okrem originálnych pohárikov odporúčame aj alkoholové hry. Vyskúšal si už taký Beer Pong? Ver, že je to fakt zabáva.

sada_na_beer_pong

CHCEM BEER PONG!

Ak si myslíš, že by bolo vhodné túto akciu trošku okoreniť siahni po erotických darčekoch v podobe rôznych hier. Napríklad Kama Poker alebo kvízová erotická hra Sexpert sú na párty ako stvorené.

              Kama Poker                   erotick_hra_sexpert

                          CHCEM KAMA POKER!                                                   CHCEM HRU SEXPERT!

Takže ti prajeme veľa zábavy kým si slobodný a nezabudni, že najlepšie darčeky nájdeš na BananaGifts.sk!

Comments