iggi6packapron3381_1_600x600_1

Originálna zástera – do kuchyne aj ku grilu!

Či už sa pri šporáku objavuješ denne alebo len z času na čas niečo uvaríš, potrebuješ zásteru. Čím originálnejšia tým lepšia. Vtipné zástery sú vhodné aj ako darček a nepatria len do kuchyne ale aj ku grilu.

Zástera s prsiami

Vtipný darček pre muža bude určite zástera s prsiami. Okrem toho, že bude neprehliadnuteľný v kuchyni aj na grilovačke, môže si vyskúšať život so ženskými prsiami. Teda aspoň na chvíľu. Prsia sú nafukovacie, takže by ste k horúcej platni alebo grilu nemali chodiť príliš blízko. Mohlo by prísť k nehode s trvalými následkami na zástere.

vtipn_z_stera_s_prsiami1

Zástera s vreckami na pivo

Skvelý darček pre pivára je určite zástera s vreckami na pivo. Dostatočné zásoby piva sú dôležité hlavne v letných mesiacoch a plechovku treba mať vždy poruke! Takáto zástera je perfektná aj pre tých, ktorí sa vareniu, pečeniu a podobným činnostiam oblúkom vyhýbajú, ale o to viac dbajú na pitný režim.

iggi6packapron3381_1_600x600_1

Kuchynský set s Homerom

Dôležitá je nie len zástera ale aj doplnky ako rukavica či utierka. Skvelou voľbou je teda aj kuchynský set The Last Perfect Man, ktorý toto všetko obsahuje. Set poteší nie len potenciálneho šéfkuchára ale aj fanúšika legendárneho seriálu The Simpsons.

kuchynsky-set-last-perfect-man

Vtipné zástery sú vhodný darček pre mužov ale aj ženy. Základom je, aby mal obdarovaný zmysel pre humor a chuť pustiť sa do nových kulinárskych dobrodružstiev.

Comments