pan_ky_i_like_shots_fred1

Originálne alkoholové darčeky

Je jasné, že nechceš oslávencovi darovať závislosť na omamných a návykových látkach. Ale sú príležitosti kedy je skoro povinnosťou zdvihnúť si nejaké to promile alkoholu v krvi.

Slušnosť káže niečo priniesť na návštevu keď ideme k známym na večeru alebo dokonca párty. Vtedy sa hodí fľaša dobrého vína, prípadne niečo tvrdšie. Ak chceš byť vtipný, môžeš vyskúšať domácu bonboniéru alebo rumové pralinky. Bude to chcieť trocha trpezlivosti, ale snaha a vlastná práca sa cení najviac.

Ak je oslávenec milovník vína môžeš mu kúpiť nejaké drahé víno, alebo zvoliť originálnejší darček. Daruj výlet do niektorej z vinárskych oblastí samozrejme spojený s ochutnávkou vína. Taký víkend spojený s návštevami vínnych pivníc a prechádzkami po historických mestečkách na Morave alebo v oblasti Malých Karpát bude úžasný zážitok.

»AR_VinhoAlentejo

Za ochutnávkou vína alebo piva nemusíš ani chodiť ďaleko. Konajú sa pravidelne v rôznych mestách a ponúkajú veľmi široký výber značiek a chutí. Pozvanie na degustáciu dobrého piva ale prehliadku pivovaru je určite zaujímavý darček.

how-pair-beer-everything-podcast

Na záver jeden špeciálny tip pre milovníkov miešaných drinkov. Splniť si sen a stať sa obdivovaným barmanom môžeš absolvovaním barmanského rýchlokurzu kde ťa naučia aké suroviny používať, čo s čím zmiešať a v akom pomere, a aj to ako kokteily servírovať. Prihlásiť do kurzu nemusíš len kamaráta oslávenca, môžete s toho spraviť aj skupinovú akciu.

Ak chceš nejaký menší darček, ktorý sa dá využiť hneď na párty vyskúšaj originálne poldecáky alebo ploskačky z BananaGifts.sk!

pan_ky_i_like_shots_fred1

 

Comments