Originálne darčeky, ktoré budú hviezdou každej párty

Chystáš sa na párty a rád by si hostiteľovi venoval malý darček? Alebo si hostiteľom ty sám a chceš všetkých zúčastnených prekvapiť ? Tak či onak ponuka párty doplnkov na BananaGifts.sk ťa určite poteší!

Originálne formy na ľad

Každý vie, že teplá vodka, prípadne iný drink nie je bohviečo. Aby si si ty aj tvoji hostia popíjanie na párty skutočne vychutnali, daj im skvalitne vychladený nápoj.

No a ľadové poldecáky sú už pomaly klasikou. Príprava je úplne jednoduchá. Do silikónovej formy naleješ vodu, šupneš to do mrazáku a po niekoľkých hodinách máš originálne ľadové panáky. Takýto originálny darček  určite poteší organizátora letnej párty a vlastne aj všetkých ostatných.

Ľadové poháriky SAGAFORM

Ak nechceš mať zmrznuté prsty kvôli ľadovým poldecákom, vyskúšaj nie tak celkom klasické kocky ľadu. Kovové kocky ľadu stačí vložiť do mrazáku. Keď ich vyberieš a hodíš do pohára pochopíš, v čom je ich čaro. Tvoj nápoj skvele ochladia, ale keďže sa netopia nemusíš sa obaváť, že by drink zriedili. Dokonalé, nemyslíš?

Kovové kocky ľadu

Originálne poldecáky

Poldecáky nesmú na párty chýbať.  Ale sem-tam sa aj niečo rozbije, takže sada poldecákov je skutočne originálny darček pre pána (alebo pani) domáceho. My odporúčame poháriky v tvare laboratórnych chemických nádob. Že chémia nie je práve tvoj obľúbený predmet? Spoľahni sa, že keď si v týchto nádobkách namiešaš nejaký nový drink, zmeníš názor. Zahraj sa na barmana a nezabudni si nový recept na originálny drink zapísať!

Laboratórne panáky

Alkoholické hry

Aj dospelý sa radi hrajú. Hlavne ak je v tom zapojený alkohol. Alkoholické človeče pozná asi každý, ale my sme si pripravili aj iné hry, ktoré budú skvelým darčekom!

Po pár pohárikoch môže byť celkom zábavný Beer Pong. Trafiť loptičku do pohára s pivom predsa len nemusí byť také ľahké, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať.

 Všetky super veci na párty nájdeš na BananaGifts.sk!

zdroj: www.google.com

Comments