reprak

Originálny darček? Stačí ti stará pneumatika!

Chceš originálny darček pre niekoho blízkeho, ale stále nevieš nájsť ten pravý? Určite si už počul o tom, že najviac poteší darček, ktorý človek vyrobí sám. Jasné že ťa to bude stáť kopu energie, času a nevyhneš sa ani manuálnej práci. Takáto DIY vecička ale často poteší viac, ako darček za ktorý dáš celú výplatu. Ale k veci. Zo starej pneumatiky, ktorá sa určite nájde môžeš vyrobiť prekvapenie pre mamu, brata ale aj domáceho maznáčika.

Štýlový reprák pre brata

Kúpiť skvelý reproduktor je fajn. Ale vymeniť opozeraný obal, ktorý majú všetci za pneumatiku je štýlové.  Bude si to vyžadovať zručnosť, aby si nepoškodil reproduktor, ale keď budeš opatrný určite to pôjde. V podstate stačí, keď vnútro prehodíš z pôvodného obalu do starej pneumatiky a vložíš do stojana.

reprak

zdroj: pinterest.com

Taburetka alebo stolík pre mamu

Ak niekto dokáže oceniť vlastnoručne vyrobený darček, tak maminky. Je možné, že ich to dojme a dôjde aj na slzičku. Určite ju potešíš originálnym kusom nábytku, ktorý je v tejto chvíli ešte starou a nepotrebnou pneumatikou.  Vyrobiť malý stolík, ktorý sa hodí  do obývačky alebo na terasu pritom nie je nič zložité. Rovnako je na tom aj taburetka, na ktorú si môže pokojne vyložiť nohy a popíjať kávu.

stolik1

zdroj: pinterest.com

taburetka

zdroj: pinterest.com

stolik

zdroj: pinterest.com

sedenie

zdroj: pinterest.com

Peliešok pre psa

Psy sa stali súčasťou rodiny a oslavujeme s nimi narodeniny aj Vianoce. Je teda jasné, že ako plnohodnotný člen rodiny dostáva darčeky aj psí miláčik. Vyrobiť mu pohodlný pelech je veľmi jednoduché. Pneumatike stačí urobiť dno a vystlať ju vankúšmi a dekami. Prípadne ju môžeš natrieť farbou, pomaľovať ornamentmi alebo na ňu napísať meno tvojho kamoša.

pelech

zdroj: pinterest.com

Comments