darwin (1)

Poznáme pravdu o Santa Clausovi!

Odhalili sme jedno z najväčších tajomstiev v histórií ľudstva!  Už stáročia sú deti na celom svete klamané a zavádzané. Kŕmia ich rozprávkami a vymyslenými historkami o Santa Clausovi, alebo ak chcete Ježiškovi. Tieto lži si so sebou nesieme celý život.  Tomu je ale koniec. Zistili sme pravdu !

 

Človek, či nadprirodzená bytosť?

Vyzerá ako človek, je milý a dobrosrdečný. Logika a Darwinova teória nepustia. Je to ale skutočne tak? Ako je možné obehnúť celú Zem za jednu noc? Aj keď berieme do úvahy rôzne časové pásma, bola by to slušná šichta. Hlavne pre pána v pokročilom veku so stádom sobov. Ide naozaj o stále toho istého človeka, alebo sa táto „funkcia“ dedí po celé generácie?  Mohol naozaj vzniknúť z opice tak, ako my obyčajný smrteľníci?

 

Nebezpečná expedícia za pravdou

Rozhodli sme sa vydať na riskantnú expedíciu s neistým koncom, ktorú by nám závidel aj Jožko Kubáni. Cieľom bol severný pól čo potvrdzuje, že aspoň časť príbehu bola pravdivá. Pátranie po Santovi trvalo niekoľko mrazivých dní a nocí. Nezostávalo nám nič iné ako usporiadať menšiu párty, aby sme sa zahriali. Miestnych podnikateľov síce nebolo veľa, ale zato dokázali vypáliť prakticky čokoľvek a namiešať úžasné drinky. Najlahodnejší drink bol ale z červených bobúľ, ktoré rastú iba na severnom póle.  Popíjalo sa originálne z chemických nádob z nášho prenosného laboratória.

Účel našej cesty bol ale jasný – získať DNA a zistiť, čo je vlastne tento chlapík zač. Všetko muselo prebehnúť v prísnom utajení. Keď sme objavili Santov príbytok, už sme na nič nečakali. Ukázalo sa, že Santa je veľmi pohostinný a kráti si večer popíjaním svojho špeciálneho punču. Keďže punč je dosť zákerný nápoj, netrvalo dlho a dostali sme ho tam, kam sme chceli. Pod stôl. Podarilo sa nám získať  vzorky fúzov, slín a rôznych iných záležitostí. Pochopiteľne sme nevynechali ani onen vianočný punč.

 

Náročné skúmanie odobratých vzoriek

Chemické banky, petriho misky a sklenené tyčinky sme očistili od zbytku alkoholu a zemiakových lupienkov z predchádzajúcej noci. Pustili sme sa do náročných a mimoriadne dôležitých pokusov. Výsledky sme ešte niekoľkokrát preverili, aby boli závery nášho výskumu skutočne dôveryhodné.  To, čo sme zistili je pre celý svet  šokujúce! Nielen že Santa naozaj vznikol z opice ale objavili sme aj jeho pokrvného príbuzného.

 

Objavenie pokrvného príbuzného Santa Clausa

Výsledky sú jasné – opičiak z BananaGifts.sk je priamy potomok Santu!  Je to jeho praprapravnuk. Tento fakt z nás robí jediný darčekový eshop s možno budúcim, pravým Santom. Vysvetľuje sa tým aj jeho skvelý inštinkt pri výbere originálnych darčekov, ktorý sme všetci obdivovali. Niet sa čomu diviť, má na to gény.

A ak sa pýtate na tajomstvo rýchlosti a dlhovekosti, odhalili sme aj to. Podrobnou analýzou vianočného punču sme zistili, že má skutočne výnimočné ba až čarovné zloženie. Vďaka tomu je schopný obiehať celý svet, rok čo rok, celé stáročia. Presné zloženie ale z pochopiteľných dôvodov necháme utajené.

Pokiaľ premýšľate ako vznikol Dedo Mráz, Mikuláš či Ježiško ušetríme vám čas. Jedno bydlisko, jedna osoba, jedna poštová schránka a rôzne mená. Áno ide o jednu a tú istú osobu.

Comments