maska-jednorozec

Smiech je korením života! Vyskúšajte vtipné darčeky.

Niečo nevšedné, netypické a unikátne chceme vymyslieť vždy, keď sa chystáme niekoho obdarovať. Dnešná doba nám poskytuje veľmi veľa možností ako niekoho potešiť a nemusíš mať na to ani plnú peňaženku. Vždy sa chceme vyhnúť všedným darčekom, ktoré potešia oslávenca len veľmi málo. Dumáme nad tým niekedy aj celé dni a týždne no ten správny darček nezíde na um.

Asi každý človek na svete sa rád zabáva a smeje, pretože smiech je korením života ako kedysi dávno povedal jeden známy filozof. Tak prečo nevymyslieť niečo jedinečné a vtipné zároveň? Dalo by sa povedať, že všetky vtipné darčeky potešia človeka, zasmejeme sa na nich už pri ich výbere a tiež pri dávaní príjemcovi. Veď čo je lepšie ako to, keď sa obdarovaný na darčeku smeje vždy, keď sa pozrie naň pozrie? Niektoré darčeky nesú v sebe aj náznaky šteklivej erotiky, a práve také sa tešia záujmu mnohých kupujúcich. Dnes dokážu kreatívni tvorcovia vymyslieť naozaj veľmi vtipné veci, ktoré by nám nikdy nenapadli a schuti sa dokážeme na nich zasmiať.

Medzi vtipné darčeky určite patrí vankúš v tvare ženských pŕs,  pero v tvare penisu, cukríky v tvare penisu, tričká s vtipnou potlačou a citátmi, rýchlokurz parkovania pre ženy, bodyzorbing a mnoho iných.

bon_pari_penis1

vankus_s_prisiami_v_tvare_srdca

Nevšedné a vtipné zážitky sú dnes veľkým hitom a trendom, ktorý osloví každého človeka! Smejme sa, pretože smiech lieči.

Comments